Dovolená s dětmi na Lipně? Příjemně překvapí!

Datum publikace: 11.04.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Tip na výlet

Krásný hotelový resort Relax **** na břehu Lipenského jezera u nás obstál v jarním testovacím kole. Překrásná příroda spojená s výhledem na jihočeské moře a bezvadným servisem hotelu byla naprostým balzámem na duši.

Rodinná dovolená je každoroční zatěžkávací zkouškou nervů pro mě a nudou pro děti. Většinou je denní náplní vymezení území, za které už děti nesmí, jelikož tam jezdí auta/vlak/končí kemp/začíná soukromý pozemek a následné bránění této linie. Večery se zase nesou v duchu nářků jako už zase párek/špagety/smažák? Nepojedeme radši někam na hamburger? Samozřejmě bráno s trochou nadsázky a humoru.

Krásné ubytování

Vydařená dovolená s dětmi je jedna z nejhezčích věcí, kterou můžeme s manželem společně každý rok prožít. Hotelový resort Relax **** nám ještě pár týdnů před vypuknutím sezóny tento zážitek umožnil. Perfektní umístění hotelu přímo v srdci Lipna na poloostrově Dolní Vltavice poskytl oběma našim ratolestem nekonečné možnosti vyžití. Vlastní pláž spolu s přístavištěm nás nenutili mít neustále oči na stopkách. Děti řádily na hřišti, my s manželem jsme pravidelně střídali pobyt na pláži s posezením v gril baru, který nabízel jedinečný výhled na jezero a na hrající si ratolesti. Jelikož teploty ještě zdaleka nedosáhly letních tropů, využili jsme dopoledne k promítání pohádek, odpoledne si z místní půjčovny půjčili kola a vyrazili na výlet. Projížďka motorovým člunem při západu slunce, který manžel mohl řídit i bez řidičského oprávnění, nám nabídla nepopsatelný pohled na doslova hořící hladinu přehrady přímo v nejširší části Lipna. Děti si mezitím užívaly pobřežní jízdu na koloběžkách.

Krásné pobřeží Lipna

Místní regionální kuchyně nás nadchla. Manžel, coby vyznavač české klasiky, pěl nekonečné ódy na místní kulajdu se zastřeným vejcem a já jsem si pochutnala na čerstvém lipenském candátovi. A pivo, to je kapitola sama pro sebe. Naše první setkání s kroužkovaným ležákem se nedá popsat, to se musí ochutnat. Děti zase nadšeně přežvykovaly domácí burgery a po všech stránkách vládla rodinná pohoda. Je to pecka!

Pohádka na Lipně

V rámci resortu se v květnu přímo u mariny otevírá penzion Maják. Ideální poloha nabízí příslib bezvadné letní dovolené, na kterou se už teď těší jak děti, tak já!

Více informací o resortu, rezervace termínu zde.

Tagy: dovolená na Lipně | Hotelový resort Relax | letní dovolená | perfektní dovolená

Čtěte na Rodičům

Komentáře