Feedo.cz spustilo online dětskou poradnu

Datum publikace: 26.09.2011

Kategorie: Novinky na trhu | Výchova | Vztahy | Maminky a tatínkové | Jak být dobrým rodičem

Jak se říká, každá rada nad zlato. A pokud radí odborník, rada může být k nezaplacení, obzvlášť pokud nic nestojí.  

Možná to znáte. Váš mrňousek prochází nekonečně dlouhým obdobím vzdoru a na všechno vám odpovídá zdlouhavým „néééé!!!“ Co s ním? Máte doma tříměsíční choulící se uzlíček trpící dětskou kolikou. Jak mu co nejrychleji ulevit? A co nachlazení, dětské plavání, odstříkávání mléka, průjem...? Maminky mají mnoho otázek v péči o svou ratolest, ale koho se zeptat když všechny doposud osvědčené domácí metody selhaly? Babička je v lázních a tety v práci. Dotaz v internetové poradně bývá zodpovězen zpravidla až v době, kdy už to dávno nepotřebujete. V tom případě můžete vyzkoušet nově spuštěnou Feedo poradnu s garancí odpovědi do dvou hodin.

Feedo poradna vznikla ve spolupráci s internetovým obchodem Feedo.cz, který se zaměřuje se na potřeby pro malé ratolesti do 3 let. V této poradně na vaše dotazy čeká zkušená zdravotní sestra a laktační poradkyně, která udělá vše pro to, abyste měli do 2 hodin kvalitní odpověď. Ptát se můžete na cokoliv, co se týká vašeho miminka. Od výběru velikosti plen, kojení a polohování hlavičky, přes úrazy a karamboly až po problémy se spinkáním, různé nemoci a ekzémy.

Zkušená odbornice vám poradí i s výběrem šetrné kosmetiky nebo vhodného příkrmu přiměřeného věku dítěte. Ptali jsme se jí, kde získala tak dobrý přehled o jednotlivých produktech, kterých jsou na českém trhu tisíce.

Víte, Feedo.cz mi vychází neskutečně vstříc. Když se objeví nový produkt na trhu, hned dostanu vzorek, ať ho můžu vyzkoušet. Takovou možnost má málokdo a mně dělá radost, že se pak svými zkušenostmi mohu podělit s tatínky a maminkami.

Zjišťovali jsme také, kdy je nejvhodnější pokládat dotaz ve Feedo poradně.

Ptát se můžete samozřejmě kdykoliv, tohle je internet:) Pokud se budete ptát během dne od 9 do 18hodin, odpověď vám zašlu do 2hodin, většinou dříve.

A co byste vzkázala maminkám a tatínkům?

Nebojte se zeptat, ve Feedo poradně si každého dotazu ceníme a jsme tu pro vás a vaše cvrčky.

 www.feedo.cz
 

Tagy: feedo poradna

Komentáře