Feedo.cz: více mléka za méně peněz pro silnou imunitu kojenců

Datum publikace: 09.02.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole | Zdraví a výživa

Rýma, kašel, teploty a s nimi i věčně uplakaná miminka bez nálady. A ospalí rodiče, kteří probděli celou noc u postýlek kojenců… To je klasický obrázek současné zimy.

Imunitní systém dítěte ještě není zcela účinný, teprve vyzrává a „cvičí se“. V boji s viry kojencům pomáhají protilátky z mateřského mléka, ale co když maminka kojit nemůže? Velmi dobře to může napravit i umělé mateřské mléko. Na www.feedo.cz lze pořídit Nutrilon nebo HiPP Combiotic mimořádně levně – při nákupu 6 balení ušetříte 300 Kč. Jeden kus (800 g) vás tak vyjde na 299,90 Kč!

Nutrilon obsahuje nejen vitaminy A, C a D, ale také směsi oligosacharidů testované ve více než 30 klinických studiích v průběhu 15 let. Podobně jako v mateřském mléce podporují růst řady prospěšných bakterií střevní mikroflóry, které ovlivňují lidskou imunitu. V loňském roce se Nutrilon umístil v průzkumu společnosti TNS AISA mezi 300 českými pediatry jako nejoblíbenější umělé mléko. Stejného výsledku dosáhl i o rok dříve, kdy se stal nejkupovanějším kojeneckým mlékem, mezi samotnými maminkami.

Probiotickou vlákninu (galaktooligosacharidy) inspirovanou mateřským mlékem obsahuje i HiPP Combiotic.

www.feedo.cz
 

Tagy: mléko nutrilon | umělé mateřské mléko

Komentáře