HORKÉ BOBY - zdravé mlsání pro děti i dospělé

Datum publikace: 16.11.2017

Kategorie: Novinky na trhu | Zdraví a výživa | Zdravá výživa

Jaká je podle vás nejoblíbenější pochoutka na celém světě? Pokud tipujete čokoládu, pak od nás získáváte bod. Čokoláda skutečně patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější pochoutku, která si dokázala získat přízeň lidí po celém světě. Čokoládu milují jak velcí, tak i děti.

Každý rodič nám dá jistě za pravdu, že děti po čokoládě doslova šílí. Co si ale budeme nalhávat - čokoláda, která je kolem nás volně k dostání prakticky na každém kroku, není pro naše děti zrovna to nejlepší.

Pokud byste se podívali na složení čokolády, kterou možná dáváte i svým dětem, pak byste byli nemile překvapeni. V těchto čokoládách se totiž velmi často objevuje kukuřičný škrob, umělá barviva nebo ztužený tuk. A to není nic zdravého ani pro děti, ani pro dospělého člověka.

Mlsat můžete i zdravě

Jak by se vám líbila představa zdravého mlsání, aniž byste se museli vzdávat vaší oblíbené čokolády? Zní to jako pohádka, která nemůže být reálná? Pak se něčeho držte: odteď můžete mlsat zdravě a bez výčitek, že svoje tělo nebo tělo vašich dětí zanášíte nezdravými látkami, které jen zbytečně škodí organismu. Zajímá vás, v čem se skrývá to tajemství?

horke boby

Celé kouzlo je v novince, která se na našem trhu teprve zabydluje. Schválně se vám zeptáme: slyšeli jste již o HORKÝCH BOBECH? Pokud vás okamžitě napadlo, že nám u slovíčka „Horký“ určitě chybí háček a my máme na mysli hořké boby, pak se pletete. Řeč je skutečně o HORKÝCH BOBECH - neboli zdravé a čistě přírodní horké čokoládě, kterou si díky jejímu složení můžete dopřávat klidně i s vašimi dětmi.

Co to je?

Jak jsme se již zmínili výše: HORKÉ BOBY jsou novinka na našem trhu. Jedná se o horký nápoj, který na rozdíl od ostatních razí jasné a výstižné heslo: „Není potřeba mnoho, jen kvalitní suroviny a spojení těch správných“. Je založena na čistě přírodních složkách, takže se nemusíte bát nezdravého ztuženého tuku, kukuřičného škrobu ani umělých barviv.

kakaove boby

Zajímá vás, z čeho se tedy HORKÉ BOBY skládají?

Rádi se s vámi o jejich složení podělíme: 82% kakaových bobů, které pochází až z Madagascaru a Columbie, dále z kakaového prášku NATURAL a třtinového cukru. Vidíte? My jsme vám říkali, že tohle bude mlsání bez jakýchkoli výčitek!

HORKÉ BOBY i pro těhotné

Výhodou HORKÝCH BOBŮ není jen jejich přírodní složení, ale i skutečnost, že našemu tělu mohou dodat potřebnou energii. Tu spousta z nás teď na podzim postrádá a není tak na škodu vědět, jak tělo vzpružit a trochu nabudit. Nutno zmínit, že kakaové boby mají vysokou energetickou hodnotu, což už samo o sobě napovídá, že vás nakopnou v případě, kdy vám bude chybět energie. Kromě toho obsahují hořčík, mangan, fosfor, měď a spousty jiných důležitých látek. Tuhle novinku si mohou dopřávat i těhotné ženy.

lahodne Horke boby

Zaujaly vás HORKÉ BOBY? V tom případě se je nebojte vyzkoušet a žádejte je v kavárně, cukrárně a klidně i v hotelu, až pojedete někam na dovolenou!

Tagy: Horké boby | kakao bez nezdravých přísad | kvalitní kakaové boby | pravá čokoláda | zdravé mlsání

Čtěte na Rodičům

Komentáře