Hry, které baví malé i velké!

Datum publikace: 05.03.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Školáci | Hry a volný čas | Vývoj školáka

Pokud doma se svými dětmi často hrajete hry, ale ty klasické Vás už omrzely, zkuste něco nového. Společenské hry, které baví nejen děti, ale i dospělé! Nechte své děti vyhrát bez nadržování, osvěžte si zapomenuté a získejte nové znalosti z oblastí, které Vás zajímají!

Hra jako rodinný poklad

Dobrá společenská hra patří mezi rodinné poklady. Dává totiž rodičům, dětem i prarodičům jedinečnou příležitost, jak spolu strávit společné chvíle, a přitom se ještě příjemně pobavit. Ani když vyrážíme na hory nebo na jinou dovolenou, společenská hra by neměla v batohu chybět. Ostatně ona dobrá společenská hra může skvěle oživit také večírek. Že pár takových her už máte a rozhlížíte se po novém exempláři do Vaší rodinné klenotnice? Nechte se inspirovat našimi tipy. Připravili jsme pro Vás celkem tři.

Vsaď se, že

První rodinná hra, která se jmenuje Vsaď se, že . . ., umožňuje dětem, aby nad svými rodiči zvítězily vlastními silami, tedy aniž by jim dospělí nenápadně nadržovali. O to je pak větší radost z vítězství i z porážky silnějšího soupeře. V této hře mohou všichni hrát naplno. A jak se hraje? Sázíte fazole na úkoly, které Vás zaručeně pobaví. Předem totiž nikdy nevíte, co Vás čeká. Zda budete muset předvést svou zručnost, ohebnost, anebo třeba důvtip. A vítěz? Ten, kdo získá nejvíce fazolí.

Spolecenska hra Vsad se, ze

Otazky ke hre

          ..... a dalších 148 karet ve hře VSAĎ SE, ŽE ...

Hra Sport

Šanci zvítězit nad dospělým soupeřem mají děti také v ostatních hrách, které jsou spíše poznávacího charakteru. Někdo má lepší znalosti, někdo zase lepší paměť. Hra Sport je jako stvořená pro kluky, a to od školních lavic až do sta let. Tatínkové, synové, stejně jako dědečkové si mohou dát souboj ve znalostech z oblasti sportu. Historie, rekordy, pravidla, celkem 400 otázek a 100 druhů sportů prověří, kdo je nejlepší! Ale pozor, pánové, aby Vám svými znalostmi nevytřela zrak bytost něžného pohlaví.

SPORT:

  • 100 druhů sportu - sportovní zajímavosti, slavní sportovci, historie sportu, sportovní pravidla a rekordy.
  • 400 otázek o slavných sportovcích, historii sportu, sportovních pravidlech, rekordech a sportovních zajímavostech

Spolecenska hra Sport

Otazky ke hre Sport

..... a dalších 98 karet ve hře SPORT

Hra Umění

Že Vás více zajímá svět umění? Vytvořte si svou vlastní uměleckou sbírku. Za každou správnou odpověď získáte kartu s uměleckým dílem. Snažte se, ať je ta Vaše co nejcennější. Kdo totiž jako první shromáždí sbírku umění s celkovou hodnotou 20 bodů, vítězí. Během hry získáte široký přehled o světě umění, o nejslavnějších obrazech, sochách a samozřejmě také o jejich tvůrcích. Zábavným způsobem poznáte slavné stavby, stavební slohy i světové galerie. Těšit se můžete na celkem 700 otázek.

UMĚNÍ:

  • 175 herních karet s reprodukcemi slavných umělecky´ch děl a dalších 100 karet do sbírky umění  
  • 700 otázek o nejproslulejších obrazech, sochách, stavbách a umělcích

Karticky ke spolecenske hre Umeni

..... a dalších 173 karet ve hře UMĚNÍ

Více o jednotlivých hrách najdete na internetových stránkách www.hravsadseze.cz, www.hrasport.cz a www.hraumeni.cz, kde si je můžete také objednat. Pro čtenáře Rodicum.cz je nyní připravena akce! Při objednaní 2 her neplatíte poštovné! Akce platí od 10. 2. do 10. 4. 2014. Do objednávky napište poznámku Rodičům.cz. Přejeme Vám hodně štěstí ve hře a skvělou zábavu!

Tagy: Společenské hry

Komentáře