Hýčkejte sebe i své děťátko přírodní kosmetikou

Datum publikace: 06.04.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Kosmetika pro děti | Krásná maminka

Neustálé oplachování dudlíků a lahviček, úklid kuchyně, mytí koupelny... na navlékání rukavic není čas, vše je třeba udělat rychle – všechny tyto domácí práce nejvíce odnáší pokožka rukou. Péče o děťátko vás vyčerpává natolik, že už vám na sebe leckdy nezbývá čas ani energie. A pak se v autobusu držíte madla a zahlédnete své ruce vedle pěstěných rukou mladé studentky. A dojde vám, že i vy byste si nějakou péči rozhodně měla také dopřát.

Obzvlášť v době, kdy máme malé děti, se více zabýváme tím, jak se vyhnout potenciálním rizikům, co jíst a jakou na děti používat kosmetiku. Pro děťátka je nejlepší používat výhradně přírodní přípravky bez zbytečné chemie. Osvědčeným výrobcem 100% přírodní kosmetiky je značka Hristina, která nabízí dětský sortiment i plno přípravků pro ženy. Kosmetiku Hristina si oblíbily už ženy ve Spojených arabských emirátech, v Rusku, Bulharsku, Itálii, Francii nebo Španělsku. Nyní se dá nově zakoupit přes internet i v České republice a na Slovensku. 

Na suchou pokožku namáhanou péčí o domácnost je vhodný například přírodní krém na ruce a chodidla. Nepodceňujte ani péči o svou pleť. Když už nemáte večer energii na aplikaci nočního krému, používejte alespoň kvalitní denní krém. Z dětských produktů můžete vyzkoušet například dětský šampon nebo olejíček s veselým obalem. 

Kosmetika pro děti

Plno párů s malými dětmi trápí, že na sebe nemají dostatek času. A když už si chvilku najdou, zvláště ženy by mnohem raději daly přednost spánku před intimními hrátkami. Co s tím? V první řadě je potřeba přepnout myšlenky z role „matka“ do role „partnerka“. Uvařte si voňavý čaj, třeba bulharský Tronka, a než se vyluhuje, dejte si dlouhou sprchu. K nabuzení nálady na partnera by vám mohl pomoci intimní gel s afrodisiakálními přísadami. Pak své tělo zvláčněte přírodním tělovým máslem.

Kosmetika Hristina

O pomoc s jeho rozetřením můžete požádat partnera. A jestliže se vám podaří vyšetřit trochu více času, dopřejte si třeba luxusní masáž pomocí masážní svíčky. Uvidíte, že vám oběma společně strávený čas prospěje.

Tagy: dětská kosmetika | kosmetika Hristina | přírodní kosmetika

Čtěte na Rodičům

Komentáře