I káva z automatu může chutnat skvěle

Datum publikace: 28.05.2018

Kategorie: Novinky na trhu | Kafíčko

Když se řekne káva z automatu, většina lidí si tak nějak automaticky představí obarvenou vodu, která nemá žádnou chuť a co se vůně týče, jen těžko lze říci, jestli daný nápoj kolem zrníček kávy alespoň prošel. Většina z nás má v sobě zafixovanou představu, že kafe z automatu je spíše taková z nouze ctnost, nežli něco, na čem byste si pochutnali nebo na co byste se mohli těšit.

Bohužel jsou levné automaty nedílnou součástí mnoha firem a podniků, kde si jejich zaměstnanci mohou o polední pauze dopřát pouze nepříliš chutné kafe v kelímku. A to je škoda. Vždyť i káva z automatu může chutnat skvěle - a Nápojová ambulance vás o tom jistě přesvědčí!

Káva, na kterou se budete těšit

Určitě se shodneme na tom, že zajít si v práci na kafe je kolikrát jedinou příjemnou vidinou oddechu od pracovního stresu a stereotypu. O přestávce se tak zaměstnanci schází u automatu, prohodí spolu pár vět a alespoň na chvilku vypnou od starostí, které jejich práce přináší. A to je jedině dobře, protože u kávy se moc pěkně povídá a sociální interakce pomáhá zlepšovat nejen vztahy na pracovišti, ale také pracovní výkon.

Jak by se vám líbilo pochutnat si na opravdu kvalitní kávě, která i z kávovaru bude chutnat jednoduše božsky? Nápojová ambulance zajišťuje kávovary do kanceláří, bez ohledu na to, zda se jedná o menší podnik nebo větší firmu. Dováží kvalitní kávu, která krásně voní a ještě lépe chutná - velice oblíbená je káva Löfbergs zrnková nebo i v kapslích, která by určitě zachutnala i vám.

O nic se nestaráte, jen si užíváte

Komplexní služba Nápojové ambulance se určitě vyplatí, protože pro vás nepředstavuje žádné starosti - pouze užívání si chutné kávy za minimum práce. Jak to funguje? Nápojová ambulance si zakládá na tom, že svým zákazníkům zajistí veškeré služby a servis týkající se daného kávovaru. Na samotném začátku vám pomůže s výběrem vhodného přístroje a doporučí, který z kávovarů je právě pro vás tou nejlepší volbou. Následně kávovar přiveze na místo, uvede jej do provozu a provede zaškolení, jak s ním zacházet.

Ani pak ale služby Nápojové ambulance nekončí. O kávovar ve vaší firmě se bude starat, bude kontrolovat jeho správný provoz a doplňovat sortiment. Uvidíte, že i vám káva fair trade a bio roztančí všechny chuťové pohárky. Samozřejmostí je servis, pokud by se s kávovarem něco stalo, i náhradní stroj v případě poruchy.

Co pro to musíte udělat?

V podstatě vůbec nic. Na vás je rozhodnutí, zda si chcete kávovar koupit nebo pronajmout. V případě koupě se daný přístroj okamžitě stává vaším majetkem, případně majetkem firmy. Pronájem může být dvojího provedení. Buď si jej pronajmete za pevně stanovaný měsíční poplatek, který se nemění, nebo dáte přednost variantě, kdy budete pronájem kávovaru splácet prostřednictvím sortimentu, který budete využívat.

 

Tagy: káva fair trade a bio | káva Löfbergs zrnková nebo i v kapslích | Káva v práci | kávovary do kanceláří | komplexní služba Nápojové ambulance | náhradní stroj v případě poruchy | office coffee service

Komentáře