I zastínění oken je třeba vyřešit

Datum publikace: 29.03.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení

Zařizujete, či jste někdy v minulosti zařizovali nový byt? I zastínění oken je třeba vyřešit. Standardním stínícím prvkem bývali v minulosti záclony a závěsy. V současné době je tomu již jinak, a tak se stále častěji využívají žaluzie či látkové roletky.

Opravdu široký sortiment kvalitní stínící techniky nabízí společnost SunWay. Samozřejmostí je individuální přístup k zákazníkovi, respektování jeho požadavků, a vítaným bonusem jsou krátké dodací termíny. Působnost společnosti zahrnuje Prahu a Středočeský kraj.

Žaluzie

Cenově dostupným standardem zastínění našich oken jsou žaluzie. Dříve používané žaluzie s ovládáním tyčka-šňůrka již na nových oknech nespatříte. Dnes se používají mnohem kvalitnější žaluzie s řetízkovým ovládáním, kdy jak vytahování, tak naklápění, zajišťuje právě kuličkový řetízek. Žaluzie do klasického okna se cenově pohybuje okolo 500,-/ks. Žaluzie již nejsou pouze hliníkové, ale stále častěji na nových oknech můžete spatřit takzvané plisé žaluzie. 

Plisé žaluzie

Plisé žaluzie mají nespornou výhodu v jejich ovládání. Tahem za horní či spodní profil sami určíte směr a způsob vytažení. Plynně tak máte možnost regulovat prostup slunce, či zamezit zvědavým pohledům sousedů, kteří se prochází pod Vašimi okny. Společnost SunWay Vám nabízí mnoho typů látek a desítku barevného provedení profilů. Je tak prakticky nemožné žaluzii nesladit do designu Vašeho bydlení.

Plisé žaluzie do zimní zahrady

Sítě proti hmyzu

Nejen nebezpečný virus Zika by nás měl varovat před nebezpečím štípnutí komára. Sítě proti hmyzu patří již k standardnímu vybavení oken v kuchyni či v ložnici, zkrátka tam, kde větráme nejčastěji. Společnost SunWay nabízí dokonce i sítě do oken s protipylovou síťovinou, která usnadní spánek Vašim dětem, pokud trpí alergií. Široká nabídka profilů a druhů sítí do oken Vám dává jistotu, že i pro Vaše okna se najde řešení. Stále oblíbenějším a velmi praktickým řešením jsou sítě rolovací, kdy podstatnou část roku síťovinu ochráníte zatažením do boxu. Tím mnohonásobně prodloužíte její životnost. 

Sítě do oken

Záclony a závěsy

Mnoho lidí nehledá pouze levné materiály z velkoobchodů typu Kika či Ikea. Stále více se setkáváme s požadavkem našich zákazníku na kvalitu látek a materiálů. Zákazník si závěsy nevybírá pouze na jeden rok, ale chce mít útulný domov na několik let. Společnost SunWay nabízí řešení s nabídkou kvalitních záclon a závěsů od společnosti Bematech. Nabízíme látky různých materiálů, dekorů a vlastností. Vybírat lze téměř ze 150 látek. V případě potřeby dokážeme mechaniku záclon a závěsů i motorizovat.

Závěsy

Tagy: interiérové stínění | látkové rolety | plisé žaluzie | sítě do oken

Čtěte na Rodičům

Komentáře