Jak dětské postele šetří místo v dětském pokoji?

Datum publikace: 17.07.2017

Kategorie: Novinky na trhu | Školáci | Dětský pokojíček

Každá dětská hra vyžaduje větší nebo menší prostor. Proč by o něj měl děti připravovat jejich vlastní dětský pokoj? I přesto, že jste při zařizování dětského pokoje přitlačeni do kouta a musíte počítat s velmi omezeným prostorem, s podkrovím nebo s dvěma dětmi v jednom pokoji, existují jednoduchá řešení, jak místo v pokoji ušetřit. Pomohou vám v tom dětské postele.

Dětské postele umí s pokojíčkem divy

Budete se divit, ale podstatnou část prostoru v dětském pokoji umí ušetřit dětské postele. Respektive jejich správný výběr. Máte-li v pokojíčku děti dvě, bude mnohem úspornější pořídit do pokoje patrovou postel. Pokud máte jedináčka, ani on o prostor navíc nemusí být ochuzen. Alespoň ne za předpokladu, že mu do pokoje koupíte multifunkční postel. Obě výše zmíněné postele mají své výhody a ty si blíže rozebereme.

Dětská postel Zoe multifunkční

Patrová postel vnese do pokojíčku úsporu místa a spoustu zábavy

Patrová postel nabízí dvě ložné plochy nad sebou - postavené k sobě vertikálně nebo horizontálně. Z naší nabídky vás může zaujmout patrová postel DANY, dětská patrová postel DOUBLE - VIP, patrová postel REA a jiné. Patrové postele mohou být přitom vyrobené z lamina nebo z masivu a většinou k sobě nabízí i jiná příslušenství - jako je šuplík pod postelí, přistýlka, polička a jiné. Mezi největší výhody patrových postelí patří úspora místa v dětském pokoji. Jak by asi vypadal malý dětský pokoj s dvěma postýlkami? Byl by nejspíš ještě stísněnější. A tohle řeší patrové dětské postele, které ušetří místo za jednu postel! Jako další výhodu patrových postelí můžeme zmínit i jejich nižší cenu oproti ceně dvou postelí.


Dětská patrová postel Dany – bílá/hnědá

Multifunkční postel je malým pokojíčkem v pokojíčku

Jako malý pokojíček v pokojíčku můžeme definovat multifunkční postele. Jejich ložná plocha je vyvýšená, tudíž se naskýtá možnost, prostor pod ní efektivně využít. Multifunkční postele obvykle již disponují dalším příslušenstvím v jejich spodní části. Nejčastěji to bývá šatní skříň, psací stůl a podobně. Zakoupit si však můžete jen vyvýšenou postel s prázdným prostorem dole - o jeho využití rozhodnete vy sami. Z nabídky našeho e-shopu Detske-pokoje-harmonia.cz se můžete inspirovat následujícími multifunkčními postelemi - multifunkční postel CHARLY, dětská multifunkční postel ROBIN, vyvýšená postel s psacím stolem a skříní ADÉLA a další.

Dětská postel Charly multifunkční

Tagy: dětská postel | dětský pokojíček | dítě | multifunkční postel | školák

Čtěte na Rodičům

Komentáře