Těhotenské a kojicí polštáře Motherhood

Jak se vyspat s VELKÝM bříškem?

Datum publikace: 13.05.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Těhotenství | Kojení | Zdraví v těhotenství

Problémy s usínáním pocítí většina budoucích maminek. Jak se vůbec dá vyspat s neustále rostoucím bříškem, bolestmi zad a nadýmáním? Úlevu (a spánek) Vám může poskytnout těhotenský relaxační polštář, který vypadá jako velký preclík.

Usínání…
Usínání je nejlepší v pozici na boku, protože pouze tehdy se snižuje tlak na dutou žílu. Díky tomu krev proudí z dolní části těla k srdci a dalším orgánům (mozku, dělohy) mnohem snadněji. Ležení v této pozici usnadňuje také činnost ledvin a zároveň snižuje riziko vzniku křečových žil. Se správnou podpěrou těla se budete cítit ještě lépe.

Opora celého těla
Při relaxaci na boku můžete mezi pokrčená kolena vložit těhotenský polštář Motherhood ve tvaru písmene C tak, aby delší část polštáře podpírala záda. Tato pozice přináší úlevu od bolestí zad. Usnadní dýchání a omezuje nadýmání. Navíc, těhotenské polštáře Motherhood byly navrženy po celkovou oporu těla od hlavy, bříška i zad.

Těhotenský polštář Motherhood

Těhotenský polštář Motherhood – pro pohodlí v těhotenství a snadné kojení

Komfort a kvalita
Důležité je, aby se polštář nedeformoval. Toho lze docílit správnou výplní, např. polyesterové duté vlákno, které drží svůj tvar a zajišťuje tak stálý komfort. Vhodnější je volit bavlněné povlečení, je příjemné na omak a navíc vás nebude zbytečně zahřívat. Náhradní potah se bude také hodit.

Pomůcka ke krmení
Těhotenský polštář se osvědčí nejen v období těhotenství, ale i při kojení. Postačí, když si „omotáte“ polštář tak, aby jedna jeho část byla oporou zad a druhá ramen, kde budete držet miminko.

Poporodní bolesti
Těhotenský polštář se osvědčí i tehdy, kdy trpíte hemeroidy (častý výskyt v těhotenství), nebo po nástřihu.

Těhotenské polštáře Motherhood a výbavičku pro miminko najdete na www.motherhood.cz.

Tagy: kojící polštáře | těhotenský polštář Motherhood

Čtěte na Rodičům

Komentáře