Jak vybrat kvalitní pánské spodní prádlo

Datum publikace: 27.09.2021

Kategorie: Novinky na trhu

Spodní prádlo je naším každodenním parťákem. A i když ho nevidíme a často ho bereme jako naprostou samozřejmost, máme ho prakticky neustále s sebou, ať už jsme na dovolené, v práci na rande nebo na procházce s přáteli. Abychom se během dne necítili nekomfortně a aby pohodlí bylo to, co cítíme, je důležité vědět, jak vybrat kvalitní pánské spodní prádlo. Nikdo se jistě nechce kvůli trenkám nebo boxerkám cítit bídně, nebo ano?

Ostatně tím jsme se dostali ke konkrétním druhům spodního prádla. Existují boxerky, trenky i slipy a je na každém muži, pro jaký typ se rozhodne. Každému je totiž pohodlné něco jiného. Designová stránka by měla jít v tomto případě stranou, klíčové je to, zdali spodní prádlo přináší muži onu svobodu a podporu, kterou od něj vyžaduje. Poté se řiďte následujícími kroky.


Informujte se o materiálu

Stejně jako se informujete o materiálu při výběru trička nebo kalhot, i v případě spodního prádla na materiálu záleží. A dalo by se říct, že je toto zjištění v tomto případě daleko důležitější než u výběru klasického oblečení. Pánské spodní prádlo, ať už to jsou zmiňované boxerky nebo trenky, se totiž přímo dotýká naší pokožky a našich intimních partií obecně. Je proto důležité, aby nebylo zdrojem nějakého nežádoucího účinku, kterým je svědění, začervenání nebo ekzém.

Obecně platí, že trefou do černého je bavlna. Ta je klasikou, která snad nikdy nezklame. A nezáleží na tom, jestli je její součástí trochu elastanu pro lepší elasticitu či nikoliv.

Stejně dobrou volbou je i bambus. Takzvaná bambusová vlákna se dostávají do popředí v posledních letech, jelikož jsou také přírodním materiálem jako zmiňovaná bavlna, navíc se pyšní skvělými vlastnostmi, jako je dobrá prodyšnost i regulování teploty.

Hlavně, ať to sedí

U každého spodního prádla je klíčové, aby dokonale sedělo. Jak již bylo zmíněno, mluvíme o parťákovi, který nás bude provázet celým dnem. Pokud bude tlačit, škrtit, řezat, nejen, že to nebude komfortní, ale také nám to rapidně sníží sebevědomí. Přece jenom když se člověk necítí ve své kůži, je to na něm opravdu znát.

Dbejte, aby spodní prádlo poskytovalo onu svobodu a podporu, jakou poskytovat má. Neměli byste ho na své kůži prakticky cítit, tudíž by nemělo být příliš těsné. A to ani velké, aby nevznikly nehezké hrboly.

Komentáře