Jak zatočit s nudou? Kupte si vláčkodráhu!

Datum publikace: 18.12.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Hry a volný čas

Jděte s dobou! Darujte dětem originální a kvalitní hračku, která nevyjde nikdy z módy. Dřevěné hračky, to je něco, co obdivuje nejedna generace.

Dalo by se říct, že je to něco, co tu existuje stejně tak dlouho jako lidstvo samo. A protože se v každé době tyto hračky čím dál tím více zdokonalují, neboť vše jde dopředu a v kreativitě se meze nekladou, nabízíme Vám dechberoucí zábavu pro celou rodinu v podobě dřevěné VLÁČKODRÁHY.

Dřevěné vláčkodráhy od výrobce Silic International s.r.o. jsou designově velmi vydařené. Můžete je kdykoliv v budoucnu rozšiřovat o další komponenty jako jsou například mosty, tunely, vagónky, koleje, autíčka a další doplňky, výrobky jsou přitom kompatibilní s většinou dostupných značek. I díky těmto možnostem jsou tyto hračky velice oblíbené. Vláčkodráhy Silic rozvíjí u dětí tvořivost, představivost, manuální zručnost, kreativitu a motorické schopnosti.Vláčkodráhy Silic jsou vyrobeny z kvalitního bukového a borovicového dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria a normy EU. Použitý materiál – dřevo – je zárukou dlouhé trvanlivosti a s nadsázkou se dá říci, že dřevěné vláčkodráhy jsou nezničitelné.

Více o nás se dozvíte na www.drevene-vlackodrahy.cz. Při nákupu do 18. 12. 2012 doručíme zboží ještě pod stromeček!
 

Tagy: dřevěné hračky | dřevěné vláčkodráhy | hračky ze dřeva

Článek je vydán v rámci seriálu: Novinky na trhu

Komentáře