Juchú, jedeme na prázdniny!

Datum publikace: 09.06.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas

Také Vaše děti milují cestování a často si hrají na to, že někam jedou? Udělejte jim radost originálními a nevšedními doplňky! Kufr nebo taška na kolečkách, dětský batoh či hygienická taštička jsou praktické dárky, kterými můžete odměnit i malé školáky za pěkné vysvědčení.

Není nad vlastní kufr

Když vyrážíte na dovolenou, chtěli byste mít plavky v mámině kufru, plážové boty v tátově sportovní tašce a své toaletní potřeby dohromady se sestrou? Ani Vaše děti ne. Než proto vyrazíte k moři, pořiďte svým dětem vlastní zavazadla! Možná jste si už všimli, jak Vaše dítko vloni závistivě pokukovalo po chlapečkovi nebo holčičce, kteří za sebou na letišti tahali malý kufřík v líbivém dětském designu. Když mu letos splníte jeho tajné přání, bude nadšené. Zejména, když zvolíte motiv, kterým se trefíte do jeho vkusu. Kluci budou nadšení z piráta nebo hasiče, mladé cestovatelky zase potěší princezny nebo víly.

Náš tip:

Dětské cestovní tašky na kolečkách Sigikid, které nabízejí velkorysý úložný prostor při nízké hmotnosti (1,52 kg), jsou vybaveny teleskopickým madlem s aretací pro pohodlnou manipulaci. Další výhodu představuje snadná údržba, nylonovou tkaninu lze otírat vlhkým hadříkem.

Cestovní kufr pirát Sammy Samoa Sigikid

Na výlet vždy s batohem

Nejpraktičtějším společníkem na výlet je bezesporu batoh, který při cestování poslouží i jako praktické příruční zavazadlo. Z hlediska funkčnosti je nejvíce důležité pohodlné nošení, šikovně řešené členění vnitřních prostor a omyvatelnost. Pro děti, zejména pro holčičky, je však klíčový design. Najít batoh, který mladé dámy svým vzhledem přesvědčí, že je pro turistiku vhodnější než kabelka, není snadné. Batohy Sigikid to však dokážou. Holčičky si je zamilují na první pohled!

Náš tip:

Pořiďte dětem cestovní set v jednotném designu, který mohou nosit nejen na výlety, ale také do školy.

Dětský batoh parádnice Curly Girlies Sigikid

Tahle taštička je moje!

A nakonec ještě jedna důležitá věc, kterou malé princezny musí na cesty bezpodmínečně mít. Kosmetickou taštičku, kam si po vzoru své maminky uloží všechny své sponečky, hřebínek, zubní kartáček a další hygienické potřeby.
Stylová taštička Lässig potěší i chlapce. Chce to však zvolit vhodný design. Je libo autobus, krokodýl nebo nějaký jiný motiv? Stačí si vybrat! Počítejte však s tím, že se synova kosmetická taštička možná bude líbit tatínkovi natolik, že ji s ním bude chtít sdílet. Takže pro jistotu pořiďte rovnou dvě.

Hygienická taštička Mini Washbag Savannah Pink Lässig

 

Vybavte své děti!

Navštivte stránky www.juchoo.cz a vybavte své děti na prázdniny! Kromě zavazadel a kosmetických taštiček zde najdete také lahve na pití, dětské peněženky, sáčky na přezůvky a mnoho dalšího. A protože z kufru či taštičky se na rozdíl od oblečení rychle nevyroste, vydrží Vašim dětem po mnoho sezón! Zejména když vsadíte na kvalitní značky Sigikid a Lässig, které jsou zárukou kvality a dlouhé životnosti. Tak šťastnou cestu!

Tagy: dětská cestovní taška na kolečkách | dětský batoh | dětský kufr | zavazadla pro děti

Komentáře