Kam letos vyrazit na letní dovolenou?

Datum publikace: 10.02.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Rodiče a děti | Mezilidské vztahy | Jak být dobrým rodičem | Tip na výlet

Zima už je u konce a pomalu se nám blíží výběr letní dovolené. Kam a za kolik je každoroční otázkou. Poměr cena kvalita je u dovolené většinou rozhodující, konec konců, kdo by nechtěl jet na překrásné místo za co nejméně peněz? Pokud už vás nebaví dokola jezdit do Itálie a Chorvatska, vyzkoušejte jeden z výhodných last minute zájezdů na mnohem exotičtější místa.

Co třeba na Kanáry?

Když se před lety řeklo, že někdo jede na Kanárské ostrovy, většina z nás takovou dovolenou viděla jako nenaplnitelný sen. Dnes už tomu tak ale není. Díky velmi výhodným last minute zájezdům se může na Kanáry podívat okolo 10 milionů lidí ročně! Vzhledem k takto velkému cestovnímu ruchu jsou Kanárské ostrovy na turisty skvěle připraveny a dostane se vám té nejlepší péče.

Kanárské ostrovy

Kromě obrovských luxusních hotelů ve velkých letoviskách máte na výběr i spoustu skromnějších a útulných ubytování na odlehlejších místech. Proto si můžete sami zvolit, zda chcete romantiku na poloprázdných plážích, anebo rušné letovisko pro rodinnou dovolenou.

Zábava i příroda

Kanárské ostrovy mají naprosto kouzelnou přírodu. Spousta lidí se vrací právě za ní a využívá také poznávacích zájezdů nebo výletů do přírody. Poznávací zájezdy jsou úžasným způsobem, jak poodhalit roušku místního života a nahlédnout do zvyků a kultury tohoto magického místa. Ochutnáte exotické ovoce a uvidíte překrásné přírodní úkazy.

Překrásná příroda

Na druhou stranu ve větších městech se najdou právě ti, kteří dávají přednost rušnému nočnímu životu a ideálním programem pro ně je přes den pláž a v noci město. Různé kluby a bary nabídnou exotické a chutné koktejly, tanec a zábavu.

Modré hlubiny

Kanáry jsou vyhlášeny také svým nádherným podmořským životem, takže pokud jste příznivci potápění, toto španělské souostroví vás rozhodně nenechá chladnými. Atlantický oceán s sebou přináší krásný vánek, díky kterému je zde velmi oblíbený windsurfing a další vodní sporty, při kterých si užijete spoustu zábavy. Pro ty, kteří jsou nadšenci aktivních dovolených, budou proto Kanárské ostrovy opravdovým požitkem, ať už díky vodním radovánkám nebo rozmanitým výletům do přírody.

Luxusní dovolená na Kanárech

Vyberte si ze skvělé nabídky last minute zájezdů a podívejte se na Tenerife, Lanzarote, La Palma, Gran Canaria a další. Uvidíte, že se do této kouzelné země budete chtít minimálně jednou vrátit.

Tagy: dovolená u moře | Kanárské ostrovy | Lanzarote | letní dovolená | Tenerife

Čtěte na Rodičům

Komentáře