Kde najdete vše, co potřebujete pro své děti

Datum publikace: 02.10.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Těhotenství | Miminko | Batole | Předškoláci

Pink or blue? Máte nebo čekáte holčičku nebo chlapečka? Víme, kde nakoupíte autosedačky, oblečení, nábytek a hračky pro Vaše děti pěkně z pohodlí Vašeho domova. Máme pro Vás skvělý tip na e-shop, ve kterém nakupuje také naše oštěpařka Barbora Špotáková.

Pohodlný nákup pro miminko

Miminko přichází na svět nahé a s prázdnýma ručičkama. Postýlku, autosedačku, oblečení, hračky a další potřeby, to vše mu musíme pořídit. Protože v těhotenství býváme unavené a po narození miminka je každá minuta drahá, zejména když se ještě staráme o starší děti, oceníme služby e-shopu, který umožňuje nákup z pohodlí našeho domova, a kde najdeme vše pod jednou virtuální střechou.

Široké spektrum výrobků

Neobyčejně široké spektrum vysoce kvalitních výrobků, kočárky a autosedačkami počínaje a dětskou módou konče, jsme objevili v internetovém obchodě Pinkorblue.cz. Jak samotný název napovídá (růžová nebo modrá), na své si zde přijdou rodiče holčiček i kluků. Dětem obou pohlaví zde totiž pořídíte kompletní výbavičku včetně vybavení dětského pokojíčku. Postýlky, vaničky, chůvičky, nosítka, kojenecké láhve, chodítka, ohrádky, zábrany, prostě, na co si jen vzpomenete.

Na výhody nákupu si zvyknete

Maminky si kromě produktově rozmanité nabídky výrobků vysoké kvality pro děti pochvalují vstřícný přístup personálu, možnost využití bezplatné zákaznické linky, velice příznivé ceny, dopravu zdarma od objednávky nad 850 Kč a další výhody, na které si rychle zvyknete.

Proč zde nakupuje Barbora Špotáková

Mezi věrné zákazníky e-shopu www.pinkorblue.cz patří také naše oštěpařka Barbora Špotáková. Zajímalo nás, proč nakupuje právě zde, a proto jsme jí položili několik otázek.

Báro, jak velkého už máte syna?

Teď nevím, jestli mám odpovědět v centimetrech nebo v týdnech. Tak raději oboje. Janeček měří už 61 centimetrů a má dva a půl měsíce.

Připravovala jste výbavičku pro miminko a vybavení pokojíčku s předstihem, anebo až na poslední chvíli?

Samozřejmě, že s předstihem, protože řešit něco na poslední chvíli bych si v tomto případě netroufla. Hlavně jsem měla přichystaný dětský pokoj, ačkoli to byl trochu zvláštní pocit, chodit okolo prázdné připravené postýlky a ještě v podstatě nevědět, co nás čeká. Výbavičku jsem řešila později a myslím, že je lepší ji dokupovat podle toho, jak miminko vypadá a jak rychle roste.

Kde jste pořídila většinu věcí a kde nyní nejraději nakupujete?

Většinu věcí jsem pořídila přes internet v e-shopu Pinkorblue. Bylo to pro mě pohodlné a krátila jsem si tak dlouhé zimní večery. U oblečení je třeba nejdřív vyzkoušet, co nejlépe vyhovuje, a tak jsem zpočátku musela něco pořídit v kamenném obchodě. Nyní už znám, co nám vyhovuje, a proto si troufnu pořídit oblečení také v e-shopu.

Co podle Vás patří mezi hlavní výhody nákupu v tomto e-shopu?

Já na nákupu z e-shopu nejvíc ocením možnost delšího prozkoumání produktu. Potom mám také ráda hodnocení od zákazníků. V případě nákupu nábytku do dětského pokoje jsem velmi ocenila dopravu až do domu, kdy jsem nemusela nic tahat.

A ještě poslední otázka. Co se chystáte v nejbližší době pořídit? Neplánujete dalšího potomka?

V nejbližší době se chystám pořídít nejspíš takovou tu ohrádku na hraní, protože miminko už začne být pomalu aktivní a v zájmu jeho bezpečí ji chci mít doma také s předstihem. Potom potřebuju doplnit ještě nějaké oblečení, protože je až neuvěřitelné, jak miminko rychle roste.

Děkujeme Vám za rozhovor a přejeme Vám, ať z Vašeho miminka vyroste úspěšný sportovec jako z jeho maminky.

Tagy: dětský e-shop | dětský obchod

Komentáře