Kde se o dárcích radí i Ježíšek

Datum publikace: 13.12.2017

Kategorie: Novinky na trhu

Díky dětem máme možnost zase zažít opravdové kouzlo Vánoc a netrpělivé čekání na Ježíška. Aby byly dětské oči rozzářené jako světýlka na stromečku, nepodceňte výběr dárků. Pomůže vám vánoční rádce.

U malých dětí je to ještě snadné, ty jsou vděčné za cokoliv, ale s přibývajícím věkem se to už komplikuje: hračky, se kterými jsme si hráli my, se sice dají většinou sehnat i nyní v pár let trvající retro vlně, ale u některých moderních hraček ani skoro neumíme vyslovit jejich název. Natož, abychom tušili, o co se jedná. 

Rady od odborníků na dárky

Internetový obchod www.prodeti.cz připravil pro tápající rodiče nebo prarodiče a další „Ježíšky“ vánočního rádce.  Obchod téměř před pěti lety založili sami rodiče, které neuspokojovala tehdejší nabídka. Za tu dobu se stali doslova odborníky na dárky pro děti. V obchodu najdete dárek pro každé dítě a pro každý věk. Vánoční rádce vám pomůže vybrat to pravé například podle věku, pohlaví, finančních možností, značky, barvy... každý tu najde přesně to, co chce nebo potřebuje. V sekci bestsellery se můžete inspirovat, co rodiče nejčastěji dětem kupují. Jsou to hlavně stavebnice LEGO, příjemně polstrovaná houpátka BabyGO ale také dětská pyžamka: krásný i praktický dárek.

Ukažte svůj dopis pro Ježíška

Napsali jste s dětmi dopis Ježíškovi? I když děti věří, že už putuje nebeskou poštou, vy ho máte určitě pečlivě uložený. Díky vánoční soutěži Dopis Ježíškovi, která probíhá na stránce Prodeti.cz až do 17. 12., můžete vyhrát příjemnou částku: nejlepší dopis pro Ježíška získá voucher na 3 000 Kč, dopis s nejvíce likes na Facebooku získá 500 Kč a za úplně každý zaslaný dopis dostanete 100korunový příspěvek na nákup v e-shopu nad 1 000 Kč.

U dětí většinou platí, čím víc dárků, tím lépe. Protože ale málokdo z dospělých si chce zaplnit byt spoustou hraček, volí i dárky praktické. Tedy to, co bychom stejně museli brzy pořídit. Jsou sice u dětí méně oblíbené, ale na druhou stranu, každý dárek se počítá. A s veškerými dětskými potřebami zase počítá obchod Prodeti.cz, a proto tu najdete vše od plínek a dětské výživy, přes oblečení a obuv až po vybavení dětského pokojíčku. Díky nákupu na jednom místě ušetříte plno času a peněz za poštovné.  Vykašlete se na běhání po obchodním centru a radši vyrazte s dětmi na procházku – pohyb vás zahřeje a čerstvý vzduch probere lépe než sebesilnější káva.

Čtěte na Rodičům

Komentáře