Kdy je čas na nové povlečení?

Datum publikace: 04.11.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení | Maminky a tatínkové | Dětský pokojíček

Zamilovala jste se do vzhledu povlečení, které jste náhodou objevila v obchodě či lifestylovém magazínu? Nejste spokojena se vzhledem svého stávajícího povlečení? Anebo se Vám nepohodlně povléká? Ve všech třech případech přichází čas na nové povlečení.

Vše pro krásnou ložnici

Situaci, kdy nás zaujme nové povlečení, ale otálíme s jeho pořízením, protože to staré je ještě docela dobré, zná snad každá z nás. Proč si ale neudělat čas od času radost a nezútulnit ložnici podle vlastních představ? Váš partner možná vzhled povlečení neocení tolik jako Vy, ale jistě ocení, když z Vás ucítí, že se ve společné ložnici cítíte ještě příjemněji. (To platí i naopak. Je dokázáno, že do postele s designem povlečení, které se nám nelíbí, se neradi vracíme.) Nedělní lenošení v peřinkách se zamilovaným designem přináší přinejmenším stejnou radost jako nošení oblíbených šatů.

Moderní povlečení – snadná údržba

Krásnější vzhled ložnice není zdaleka jediným přínosem nového povlečení. Výrobci moderního povlečení totiž pamatují také na snadnou údržbu. Snadnější žehlení (případně žádné žehlení) a rychlejší povlékání Vám dokáže ušetřit spoustu času i námahy. Proč věnovat čas domácí práci, když ho můžete strávit jinak? Jednodušší údržbu ve finále ocení celá Vaše rodina.


 

Udělejte si radost

Takže milé dámy, zapomeňte na výčitky a udělejte si radost novým povlečením, dopřejte si ten luxus a usínejte v tom nejlepším. Nebo dejte tip Vašim nejbližším, až se Vás zeptají, co by Vám udělalo radost k narozeninám nebo pod stromečkem, můžete jim napovědět, aby se podívali třeba na stránky www.svobodapovleceni.cz, kde najdou spoustu druhů povlečení v krásném designu, jehož údržba neokrádá moderní ženy o čas.

  

Tagy: krásná ložnice | módní povlečení | pohodlné povlečení

Komentáře