Kočárky, autosedačky, hračky a vše, co potřebujete pro Vaše děti

Datum publikace: 04.04.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Těhotenství | Hry a volný čas

Pořizujete nebo obnovujete výbavu pro miminko? Hledáte zajímavé tipy na hračky pro nejmenší? Anebo potřebujete pomoc v začátcích kojení? Poradíme Vám, kde pořídíte kočárky, autosedačky a vše ostatní pro bezpečnost, pohodlí i zábavu Vašich dětí.

Připraveni na procházku
Vybíráte kočárek? Pokud patří mezi Vaše priority bezpečnost, snadná manipulovatelnost, praktičnost a pěkný design, z nabídky kočárků Iglesina si jistě vyberete, ať už se chystáte vyrazit na procházku s klasickými golfkami, anebo s hlubokou korbičkou. Vhodně zvolený kočárek je tím nejdůležitějším společníkem na Vašich vycházkách s miminkem.Kočárek můžeme doporučit městský , terénní, ale i typ, který respektuje různorodé životní styly. Rádi Vám doporučíme, ale i předvedeme na naší prodejně luxusní víceúčelové kočárky značek TFK, Baby Jogger, Brio, které Vás nadchnou svoji variabilitou i mobilitou pro moderní rodiče.

Pro malé cestovatele
Autosedačka patří mezi nezbytné součásti výbavy moderního miminka a dětí do 12 let. Protože kvalitní autosedačka často zachrání dětem život, její volbu se nevyplácí podceňovat. Produkty výrobců Cybex, Kiddy a Maxi Cosi patří mezi nejprodávanější. Náš tip: Praktická trojkombinace sportovního kočárku, hluboké korby a autosedačky v doprovodu praktických doplňků. S bezpečnou autosedačkou můžete bez obav vyrazit na výlet třeba do Českého Ráje na hrad Kost, kde je nádherné ubytování pro rodiny s dětmi například v penzionu Slunečno.Pomocníci při kojení

Kojení patří mezi nejkrásnější společné chvilky maminky a miminka. Ovšem pokud se nevyskytnou komplikace. S těmi si naštěstí umí poradit osvědčení pomocníci, jako jsou kloboučky, nástavce, hydrogelové polštářky a samozřejmě odsávačka mateřského mléka. Pokud potřebujete odsávačku jen krátkodobě, anebo si nejste jistá, zda ji skutečně využijete, nemusíte investovat do jejího pořízení, ale můžete si ji půjčit. Nabízíme k půjčení dvoufázové odsávačky značky Medela, kterou využijí všechny maminky, které potřebují pomoc při rozkojení , či při stálém odsávání mléka z důvodů hospitalizace miminek, většinou se jedná o dvojčátka, či předčasně narozené děti.Hračky pro nejmenší

Staré dobré pořekadlo Kdo si hraje, nezlobí, platí i pro nejmenší děti. Hračky od výrobce Bright Starts spolehlivě zabaví nejen lezce a kojence, ale také batolata. Activity Ball nadchne každé miminko, a navíc přispěje k rozvoji jeho smyslů, zraku, hmatu i sluchu.O pár měsíců starší děti ocení hudební hopsadlo. A až ještě trošku povyrostou, mohou řídit své vlastní auto. A přitom ještě střílet balónky. Zázemí pro klidné hry vytvoří Vašim dětem multifunkční hrací stoleček, který dokáže neuvěřitelné věci. Schovaný krokodýl vydává zvuky, kolotoč otáčí kuličky, housenka hraje melodie. Tato hračka naučí Vaše děti barvy, tvary, písmena a číslice, a zároveň popustí uzdu jejich fantazie.

Radost nakupovat
Co vedle širokého sortimentu a vysoké kvality nabízeného zboží, to je ochota personálu a servis zboží. Jak vidíte, milé maminky, v internetovém obchodě www.letajicisen.cz je skutečně radost nakupovat. Přejeme Vám příjemný nákup a co nejkrásnější chvíle s Vaší rodinou.

Tagy: autosedačky | hračky | kočárek | kočárky

Komentáře