Kočárky NUNA jsou hitem mezi maminkami

Datum publikace: 15.09.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Péče o miminko

Jedinečný sortiment holandské značky NUNA, který má čistý, nápaditý a vkusný design. Produkty vycházejí ze své podstaty, vyhýbají se zbytečnostem a chytře překonávají standardní řešení, slučují jednoduchost, eleganci, praktičnost a bezpečnost. Podmínkou atraktivního designu a uživatelské spokojenosti je použití kvalitních materiálů a konstrukční spolehlivost. Na to vše se lze u kočárků, autosedaček, jídelní židličky, lehátka i cestovní postýlky NUNA spolehnout.

Vítěz mezi kočárky v testu německé spotřebitelské organizace Stiftung Warentest

Značka NUNA má na kočárek typu golfové hole vlastní pohled. Jedná se o něco „mezi“, sportovní kočárek s vlastnostmi golfových holí a spojenou rukojetí pro snadné ovládání jednou rukou. Designový model NUNA PEPP Luxx zaujme z několika důvodů.

NUNA PEPP Luxx

Díky skladnosti do úplné „placky“ zabere minimum místa. Po odjištění se skládá ve své polovině, čímž vznikne dokonale kompaktní tvar, který samostatně stojí nebo ho můžete pohodlně táhnout za sebou. Zádovou opěrku se 3 pozicemi lze nastavit do plnohodnotného lehu. K pohodlnému odpočinku přispívá i unikátní funkce zvětšení boudy s nastavitelným kšiltem a maximálním zastíněním.

NUNA PEPP Luxx Chocolate

Má odpružené sezení a přední otočná kola s aretací, rám absorbující energii, dále madlo, výškově nastavitelnou rukojeť či v pračce pratelný potah. Po dokoupení můžete na kočárek nasadit první dětskou autosedačku značek NUNA a BeSafe. Kromě dvou britských spotřebitelských cen vyhrál tento kočárek v dubnu 2016 test nezávislé německé organizace spotřebitelů Stiftung Warentest.

Skladný NUNA PEPP LuxxNUNA PEPP Luxx Blackberry

Novinka letošního roku: sportovní kočárek NUNA IVVI Savi

Výrobce značky NUNA uvádí, že nový model sportovního kočárku IVVI Savi byl navržen, aby plnil sny. Je-li vaším snem krásný elegantní kočárek, kterým upoutáte pozornost, a zároveň bude vám i vašemu dítku spolehlivě sloužit, pak je novinka NUNA IVVI Savi správnou volbou.

NUNA IVVI Savi Safari

Čistou designovou konstrukci z anodizovaného hliníku povznáší kožené madlo a rukojeť s ručním prošíváním. Rychloodnímatelná kolečka nejsou plastová ani nafukovací, použitá pěnová výplň přináší bez rizika píchnutí skvělé vlastnosti i v terénu. Jízdu zpříjemňují kuličková ložiska, systém odpružení a aretace u předních otočných kol. Polstrované sezení přizpůsobíte počasí, odnímatelná teplá vložka zajistí komfort v chladných dnech, prodyšnou síťovanou vrstvu užijete v létě. Sportovní nástavbu lze umístit po i proti směru jízdy.

NUNA IVVI Savi Graphite

Řada nastavitelných prvků je samozřejmostí, vyzdvihněme třeba polohování sklonu sezení a opěrky nohou jednou rukou. Velká výklopná bouda s dodatečným stíněním a ventilačním okénkem se bude hodit za parného i nepříznivého počasí, stejně tak pláštěnka, která je součástí balení. Na kočárek s prostorným košíkem nasadíte jak hlubokou korbu, tak první dětskou autosedačku. A ještě jedna super věc, po složení do kompaktního tvaru konstrukce samostatně stojí.

Tagy: kočárek NUNA | kočárky | NUNA | NUNA IVVI Savi

Čtěte na Rodičům

Komentáře