Kočárky s prodlouženou zárukou

Datum publikace: 15.11.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole | Maminky a tatínkové

Vybíráte pro vaše miminko nový kočárek a nevíte, který z obrovské nabídky na trhu vybrat? Ve prospěch německých kočárků ABC Design mluví vedle atraktivního vzhledu a praktičnosti také záruka prodloužená ze dvou na tři roky. Podívejte se, jaké kočárky na vás čekají v kolekci 2013.

Kočárek Zoom pro sourozence
Cestování s dvojčátky není nic jednoduchého. Alespoň trochu usnadnit vám to může kočárek Zoom, který si můžete uzpůsobit zcela podle sebe. Je jen na vás, zda zkombinujete sportovní nástavby, autosedačky, hluboké korby, nebo pro každé dítě něco jiného.Zoom je díky tomu vhodný nejen pro dvojčata, ale i pro různě staré děti. Navíc si můžete ještě vybrat, kterým směrem děti usadíte, zda čelem k sobě, nebo ve směru jízdy. Maminkám zvyšuje pohodlí teleskopická nastavitelná rukojeť, otočná kolečka s aretací a velký košík opatřený reflexní páskou.

Detailně si Zoom můžete prohlédnout také na videu:Cena: 12.890 Kč

Terénní Viper 4S
Odpružený podvozek a nafukovací kolečka Viperu 4S zajistí miminku klidný spánek a vám snadnou ovladatelnost kočárku. Podle toho, kam chce malý pasažér koukat, můžete sedadlo kočárku nastavit po směru i proti směru jízdy. Viper 4S je z ultralehké hliníkové konstrukce a ve složeném stavu je velmi kompaktní. S adaptérem na kočárek nasadíte autosedačky od ABC Design, Cybexu, Römeru a Maxi Cosi.Cena: 10.490 Kč

3-Tec na třech kolech
Máte rádi tříkolové kočárky? 3-Tec vás potěší skvělou ovladatelností a malé cestovatele centrálním odpružením, které úspěšně tlumí nárazy. Sklon zádové opěrky je ideální pro dětskou páteř a díky důmyslnému systému uchycení můžete sportovní sedačku během chvilky vyměnit za hlubokou korbu. Stejně tak na 3-Tec snadno nasadíte autosedačku ze skupiny 0+. Na výběr máte z pěti barevných kombinací.Cena: 10.490 Kč

Kočárky ABC Design naleznete na www.babystar.cz či si je můžete prohlédnout v předváděcím středisku Babystar v Náchodské ulici v Horních Počernicích.
 

Tagy: kočárek pro dvojčata | terénní kočárky | tříkolové kočárky

Komentáře