Koloběžky pro celou rodinu

Datum publikace: 01.04.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Hry a volný čas | Hračky pro děti

Koloběžka, odrážedlo nebo trojkolka jsou ideální pro rozvoj rovnováhy a koordinace. Existuje mnoho druhů pro malé a i velké děti, a dokonce i pro dospělé. Jakou koloběžku ale zvolit, aby byla bezpečná a splňovala všechna důležitá kritéria?

Vsaďte na švýcarskou kvalitu

Skládací koloběžky a odrážedla Micro jsou navrhovány a vyvíjeny ve Švýcarsku a Německu a jsou oceněny mnoha významnými cenami. Micro spolupracuje s uznávanými designery a konstruktéry a využívá jejich dlouholetých zkušeností ve vývoji a technickém vybavení. Každá koloběžka Micro je něčím specifická a jedinečná. Hlavní předností je především volba materiálu a vysoká úroveň jeho zpracování. Můžete si tak být jisti, že jde o vysoce kvalitní produkt. Výhodou je mobilita, skladnost a možnost přesunu hromadnou dopravou.

Pro nejmenší

Dětské trojkolky Micro nemají mezi koloběžkami konkurenci. Jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a bezpečnost dítěte. Odrážedlo Micro Mini2go mohou využít děti již od 1 roku. Součástí tohoto odrážedla je totiž odnímatelný sedák a později může sloužit jako koloběžka. Mini Micro 3v1 nabízí navíc řídítka ve tvaru O, které jsou pro děti přirozenější na ovládání, později je můžete vyměnit za klasická řídítka ve tvaru T.

Micro Mini2go

Koloběžka neboli trojkolka Mini Micro je určena především pro předškoláky. Její jedinečnost spočívá ve speciálním mechanismu, při naklonění řídící tyče a přenesení váhy totiž zatáčí. Děti si ji velmi rychle oblíbí a naučí se s ní snadno zacházet. Tento model si zamilovaly i děti známých celebrit, jako je Angelina Jolie, Sarah Jessica Parker nebo Claudie Schiffer.

Mini Micro

Dětem, kterým již Mini Micro nestačí, ale chtějí si i nadále zábavně užívat koloběžky se třemi kolečky, je určen o něco větší model Maxi Micro s výškově nastavitelnými řídítky. Na Maxi Micro jezdí například děti Davida Charveta, Hugha Jackmana.

Maxi Micro

Pro juniory

I starší děti mohou koloběžku využít jak prakticky, tak zábavně. Kvalitní koloběžky Micro pro juniory mají nosnost do 100 kg. Jsou lehké a velmi dobře ovladatelné. Zkrátí cestu do školy, na trénink nebo poslouží jako super zábava a sport ve volném čase. Zvolit můžeme z modelů Micro Light, Micro Sprite a Micro Bullet, které se liší v tvrdosti a velikosti koleček. Tyto koloběžky lze velmi jednoduše složit a schovat pod lavici, do skříňky v šatně nebo jednoduše převážet hromadnou dopravou.

Pro dospělé

Společnost Micro nezapomněla ani na dospělé. Koloběžka Micro je totiž ideálním pomocníkem pro přiblížení do zaměstnání, za sportem nebo na dovolenou. Díky skvělému materiálu a skladnosti si ji můžete přibalit kamkoliv s sebou nebo pohodlně přenášet. Pečlivý vývoj konstruktérů zaručí dlouhou životnost a plynulou jízdu. Díky velké variaci barev a stylů si vybere jak elegantní dáma, tak sportovní nadšenec.

Micro White

Koloběžky pro dospělé mají větší kolečka, díky nímž je jízda pohodlná a svižná jako například na koloběžce Micro Black nebo Micro White. Pro ty, co rádi zavítají i mimo město, je vhodná koloběžka Micro Flex AIR, která je unikátní svými nafukovacími 200mm kolečky a výše posazenou nášlapnou deskou nad zemí. Flex AIR tak zvládne i mírný terén.

Nebaví Vás stále běhat za dětmi, nestíháte jejich tempu na koloběžce – buďte moderní rodič, pořiďte si koloběžku také a přesvědčte se o tom, jaká je to zábava nejen pro děti, ale i rodiče.

Zábava pro celou rodinu

Tagy: koloběžky Micro | kvalitní koloběžky | odrážedla Micro | trojkolky Micro

Čtěte na Rodičům

Komentáře