Konec chaotického hledání v kabelce.

Datum publikace: 07.04.2014

Kategorie: Novinky na trhu | První rok miminka | Těhotenství | Miminko | Batole | Rodiče a děti

Také nesnášíte situace, kdy je dítě celé špinavé od zmrzliny a Vy marně hledáte ve své kabelce vlhčený ubrousek? Nebo když potřebujete rychle vyndat telefon či dudlík, ale ne a ne ho mezi tou spoustou věcí najít? Pořiďte si přebalovací tašku, která Vám umožní mít vše na jednom místě a dokonalý přehled i o těch nejmenších věcech.

Jen rodiče vědí
Praktickou přebalovací tašku nemohl vymyslet nikdo jiný než rodiče malého dítěte. Novopečení rodiče Ellen a Michael Diamant těžko hledali tašku, která by vyhovovala jejich potřebám, a proto vytvořili vlastní. Funkční přebalovací tašku v moderním designu, do které se pohodlně a přehledně vejde vše, co rodič malého dítěte potřebuje, kdykoli opustí domovní dveře svého bytu.

Praktická přebalovací taška

Stop chaosu!
Rafinovaně řešený a bohatě členěný úložný prostor učiní jednou provždy přítrž neefektivnímu chaotickému hledání. Díky nastavitelným páskám můžete tašku nosit nejen přes rameno, ale také upevnit na kočárek. A jak vidíte na fotografii, za vzhled své chytré tašky se rozhodně nemusíte stydět. Je totiž nejen praktická, ale také stylová. Dost možná si na ni zvyknete natolik, že až Vaše dítě povyroste, nebudete se chtít vrátit ke své malé nepřehledné kabelce. A pod jakou značkou tuto pořádku milnou tašku najdete? Skip Hop.

Přebalovací taška Platinum

Nejde jen o tašky
Ovšem pozor, tato nová značka na českém trhu se nespecializuje pouze na přebalovací tašky, součástí sortimentu jsou také další výrobky pro nejmenší a jejich rodiče. Roztomilé plyšové hračky, veselé batůžky, jídelní sety, barevné kolotoče a výrobky do vany. Splnění bezpečnostních kritérií v souladu se současnou legislativou je naprostou samozřejmostí. BPA, olovo nebo ftaláty nemají v dětském světě co pohledávat. To je ostatně pravidelně kontrolováno nezávislými zkušebnami.

Dětské cestovní batužky a kufříky

Vše na jednom místě
Dejte sbohem neefektivnímu hledání. Díky šikovným taškám Skip Hop budete vždy ne o krok ale o skok napřed. Nastávající i stávající rodiče, kteří kompletují či doplňují výbavičku pro svého drobečka, jistě potěší, že na www.skip-hop.cz najdou vše pěkně na jednom místě. Kdo prožil rodičovství na vlastní kůži, ví nejlépe, co každý rodič potřebuje.

Tagy: moderní taška | přebalovací taška | Ski Hop

Komentáře