Konečně Herkules i pro děti

Datum publikace: 25.08.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Školní pomůcky | Příprava do školy

Máte kreativní děti, které rády malují, stříhají a lepí? Rádi byste jim dali tradiční lepidlo Herkules, ale bojíte se možného vylití lepidla na židli nebo dokonce koberec? Nyní už se bát nemusíte.

Výrobce tradičního lepidla Herkules, česká společnost Druchema, nedávno představil nové balení těchto produktů. Nejde však jen o nový designový uzávěr a etiketu, ale také o ergonomické tvarování lahvičky, která má na jedné straně prohlubeň, což umožňuje snadnější a pohodlnější uchopení. Nespornou výhodou jsou nové aplikátory, které pomohou dětem s přesnějším nanášením a vy se můžete věnovat své práci, bez obav z vylití lepidla.

Herkules s vyměnitelným aplikátorem

Menší 30 g balení má úzký aplikátor a větší 130 g balení má aplikátor napodobující fix. Určitě Vás bude zajímat, že aplikátory mají stejnou velikost a proto je můžete libovolně střídat.   

Lepící tyčinka

Další zajímavou novinkou je lepící tyčinka Herkules vhodná i pro menší děti.

HERKULES – bezpečné lepidlo

Herkules patří mezi disperzní lepidla, která jsou ředitelná vodou, proto nelepí okamžitě, nýbrž až po chvilce. Prstíky umazané od lepidla se dají snadno umýt vodou a nehrozí riziko slepení nebo dokonce poranění jemné kůže na bříškách prstů, jako je tomu u vteřinových lepidel.

Lepidlo Herkules neobsahuje žádné toxické látky, organická rozpouštědla a je nehořlavé. Lepidlo Herkules bylo schváleno Státním zdravotním ústavem jako zcela nezávadné lepidlo vhodné pro styk s potravinami a využívá se i k lepení sáčků mouky, cukru a čajů.

Bezpečnost a zdravotní nezávadnost by však neměly být na úkor užitných vlastností lepidla, především jeho schopnosti lepit. Na trhu se totiž můžete setkat s lepidly pro děti, která jsou skutečně bezpečná, jenže bohužel nedrží lepené objekty pohromadě, anebo jen po velmi krátkou dobu. Toto bohužel zjistíte až doma, když lepidlo použijete. A to je další důvod, proč dát přednost osvědčeným českým produktům.

Tvoření s Herkulesem je zábava

Nezapomeňte: bezpečnost, zdravotní nezávadnost, schopnost lepit a pohodlné použití! 

To je inovovaný Herkules.

logo Druchema

Tagy: disperzní lepidlo | Druchema | Lepidlo Herkules | nezávadné lepidlo

Článek je vydán v rámci seriálu: Škola volá

Komentáře