Konečně mobilní tarif, který myslí i na děti

Datum publikace: 24.06.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Rodiče a děti

Neomezené volání, neomezené SMS, neomezená data…mobilní operátoři nás svými nabídkami neomezených tarifů zásobují horem dolem. Jenže tyto tarify pořád stojí docela dost peněz a ruku na srdce – kdo z nás je skutečně využije? Manažeři a majitelé firem, obchodní zástupci, pojišťováci…ti možná ano. Ale co naše děti? Když po nich chceme vlastně jenom to, aby nám občas zavolaly a nahlásily, že mají zpoždění a dojdou domů až o půl šesté? Nebo že v pořádku dojely na tábor?

Stovka měsíčně

Mobilní virtuální operátor Telestica si tohle uvědomil a zařadil do své nabídky mobilní tarif určený dětem. Za lidovou stovku měsíčně můžou vaši nejmenší provolat až 50 volných minut do všech sítí v České Republice. A kdyby jim zmíněných 50 minut měsíčně náhodou nestačilo? Do ostatních sítí si zavolají jen za 1,50 Kč za minutu, v rámci sítě pak spadne cena hovoru na 0,50 Kč za minutu! Nemusíte se navíc obávat, že by vaše děti provolaly majlant - třeba volání na drahé linky nebo do zahraničí mobilní tarif pro děti vůbec neumožňuje.

Nemusíte nikam chodit

Objednat dětský tarif můžete přímo na webových stránkách detsketarify.cz. Proces je to nesmírně jednoduchý a zabere vám maximálně několik málo minut. SIM kartu a veškeré dokumenty obratem dostanete do poštovní schránky. A rozhodně nemusíte mít strach, že byste se upsali ďáblu - smlouvu na dobu neurčitou lze kdykoliv bez udání důvodu vypovědět se standardní dvouměsíční výpovědní lhůtou. Je to prosté.

Ta nejlepší příležitost

Už za pár dní vaši prckové dostanou do rukou vysvědčení a své brány jim dokořán otevřou dvouměsíční letní prázdniny. Čas nekonečného skotačení, výletování nebo táborování. Kdy jindy byste svým drahouškům měli mobil s výhodným dětským tarifem pořídit, než právě teď. Za pouhou stovku měsíčně je budete mít absolutně pod kontrolou a ony budou nadšené, že konečně mají mobil a patří do světa „dospělých“.

Tagy: dětský tarif | mobilní tarif pro děti

Komentáře