Kontaktní čočky pro děti

Datum publikace: 27.07.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci

Trpí Vaše dítě oční vadou, ale brýle příliš nevyhovují jeho aktivnímu způsobu života? Kvalitní kontaktní čočky pro děti představují mnohem praktičtější alternativu brýlí. Nyní je můžete koupit také v e-shopu.

Kontaktní čočky – praktická alternativa brýlí
Oční vadou trpí celá řada dětí. Pokud jsou naše ratolesti neustále v pohybu, nošení brýlí pro ně často znamená nepříjemnou překážku. Při hrách, dovádění a především při sportu může být nošení brýlí dokonce nebezpečné. Kontaktní čočky představují mnohem praktičtější alternativu brýlí. Kontaktní čočky pro děti dnes můžete pohodlně koupit v internetovém obchodě.

Široký výběr zboží od kvalitních výrobců
Pokud jde o on-line prodej kontaktních čoček v České republice, nejdelší zkušenost má Cockyshop.cz, v jehož nabídce najdete oblíbené kontaktní čočky značek Acuvue, Air Optix Aqua, Biofinity, SofLens a mnoha dalších. Náš tip: Silikon-hydrogelové kontaktní čočky Acuvue Oasys s velmi vysokou propustností kyslíku pro oči. Jedná se o nejvyspělejší týdenní čočky, které lze nosit dvěma způsoby, a to buď klasicky 14 dní s ukládáním čoček do pouzdra na noc, anebo kontinuálně 7 dní a 6 nocí bez nutnosti vyjímání čoček na noc z oka.

 

Vše pro Vaše oči
Vedle čoček od značkových výrobců v e-shopu rovněž pořídíte roztoky a pouzdra na kontaktní čočky, kapky i vybranou kosmetiku pro pohodlnější nošení kontaktních čoček. A jaké jsou další výhody nákupu na www.cockyshop.cz? Expresní doručení zásilky kurýrem do 24 hodin zdarma, stejně jako možnost osobního odběru v Praze a možnost platby kartou. Nově nyní můžete využít služby vyšetření zraku či aplikace kontaktních čoček v novém aplikačním středisku.

Záruka Vašeho spokojeného nákupu
Kupte kontaktní čočky pro děti nebo pro sebe v certifikovaném obchodě Cockyshop.cz, který je jistotou spokojeného nákupu. O tom ostatně svědčí reference mnoha spokojených zákazníků.
 

Tagy: dětské kontaktní čočky | kontaktní čočky

Komentáře