Kores představuje kolekci produktů s Hurvínkem

Datum publikace: 29.08.2012

Kategorie: Novinky na trhu

Pokud máte vy a vaše děti rádi příběhy Hurvínka, Spejbla a Máničky, jistě vás zaujmou i nové produkty společnosti Kores.

Lepicí tyčinky Kores lepí všechny druhy papíru, lepenku, fotografie ale i korek. Vhodné jsou ale také na sklo. Tyčinky obsahují jako důležitou přísadu glycerin, který zajišťuje jemné lepení a hladkou i čistou aplikaci. Proto se nemusíte bát rozmazaných žmolků všude kolem a zaneřádění celé pracovní plochy. Díky originálnímu patentu mají také inovovaný vysunovací mechanismus zajišťující maximální využití lepidla, jehož jiné tyčinky nemohou dosáhnout. Speciální vzduchotěsné víčko zajišťuje dokonalé uzavření, díky němuž lepidlo nevysychá.
L
epicí tyčinky KORES jsou navíc šetrné k přírodě. Ze 60% jsou vyrobeny z obnovitelných materiálů, neobsahují žádná rozpouštědla ani kyseliny a jsou netoxické. Navíc lepidlo, které se dostalo tam, kam nemělo, snadno odstraníte vodou.

 

Doporučená maloobchodní cena
za lepicí tyčinky Kores s Hurvínkem a jeho přáteli je stejná jako za běžné tyčinky Kores - 21 Kč za 8g a 31 Kč za 15g tyčinku Kores.

Trojhranné p
astelky Kores Kolores jsou ergonomické a speciálně vyvinuté pro pohodlný úchop dětské ručky. Napomáhají plynulému vedení pastelky a mohou se také chlubit silnou, perfektně vycentrovanou tuhou, která se při ořezávání ani při kreslení neláme. Když se vám přesto podaří ji zlomit, hodí se praktické ořezávátko, které je zdarma přiložené ke každému balení. Zjistíte také, jak pohodlně se ořezávají pastelky jejichž tuha je lepená po celé jejich délce. Děti pak mohou s pastelkami Kores Kolores na papíře realizovat své inspirace a představy. Na každé pastelce navíc najdou rámeček pro vepsání svého jména či přezdívky, a proto si ji vždy bezpečně poznají.

 

Doporučená maloobchodní cena je 31
Kč za balení po 6 ks 58 Kč za 12 ks a 113 Kč za balení po 24 ks.

Dětské nůžky Kores
jsou díky zaobleným špičkám a speciálnímu úchopu ideální pro děti již od 4 let a nemusíte se bát, že by si jimi ublížili. Nerezová ocel a kvalitní zpracování zaručují minimálně pětiletou garanci výrobku.

 

Doporučená maloobchodní cena je
37 Kč.
 

Tagy: dětské nůžky kores | lepicí tyčinky kores | trojhranné pastelky kores

Komentáře