Kosmetika RYOR by vám v létě neměla chybět

Datum publikace: 26.06.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Maminky a tatínkové | Kosmetika pro děti | Krásná maminka

Česká přírodní kosmetika RYOR pro vás připravila několik výrobků, které by vám přes léto určitě neměly chybět. Samozřejmostí je vysoká kvalita a příjemná cena.

Chraňte pokožku během opalování!
V nové opalovací řadě najdete opalovací přípravky SPF 15, 30 a 50 + Regenerační mléko po opalování po opalování s panthenolem. Tato řada je jedinečná svými vlastnostmi a využitými aktivními látkami. Mezi ně patří vysoce hydratační kyselina hyaluronová, vitamin E, betaglukan, lecitin a panthenol.

Přípravky působí chladivě, jsou fotostabilní, voděodolné, lehce roztíratelné a nezanechávají mastný bílý film.

Nová řada RYOR Sun Care obsahuje:
Opalovací mléko SPF 15 – střední ochrana, cena: 195 Kč
Opalovací mléko SPF 30 – vysoká ochrana, cena: 264 Kč
Opalovací krém SPF 50 – vysoká ochrana, cena: 209 Kč
Regenerační mléko po opalování s panthenolem, cena: 135 Kč

Nová řada RYOE Sun Care

Chraňte pleť před UV zářením po celý rok!

Řada Cílená ochrana pleti obsahuje dva výrobky, a to Duo-aktivní krém SPF 15 a Trio-aktivní krém SPF 30. Tyto přípravky zajišťují běžnou ochranu pleti před působením negativního záření, a to především před UVA zářením, které proniká i skrz mraky (včetně zimního období), textil a sklo. Přípravky jsou tedy určeny nejen k celodenní, ale i celoroční ochraně pleti.

Přípravky z řady Cílená ochrana pleti předchází stárnutí pleti, jejímu narušení, tvorbě pigmentových skvrn, minimalizují tzv. fotoaging (stárnutí pleti způsobené UV zářením). Obsahují kyselinu hyaluronovou, extrakt z mořských řas, bambucké máslo, betaglukan či vitamin E.

Cílená ochrana pleti

Duo-aktivní krém SPF 15, cena: 145 Kč
Trio-aktivní krém SPF 30, cena: 170 Kč

Zpomalte růst chloupků až o 40%!

Zpomalovač růstu chloupků (136 Kč) obsahuje speciální směs látek z několika druhů bylin. Omezuje růst chloupků až o 40 %. Chloupky se zároveň stávají jemnějšími a světlejšími. Aplikuje se 2x denně a funguje navíc ještě jako balzám po holení. Dá se používat jak na nohy, tak na ruce i třísla, ale třeba také na chloupky na partiíchobličeje či dokonce u pánů na chloupky v oblasti uší a nosu.

Zpomalovač růstu chloupků, cena: 136 Kč

Zpomalovač růstu chloupků

Dokonale zamaskujte a vyplňte nerovnosti!
Potřebujete prodloužit efekt nalíčení a zabránit rozmazání make-upu, očních stínů, pudru a rtěnky? Vyzkoušejte novou Podkladovou bázi pod make-up od české kosmetiky RYOR. Je ideální pro všechny věkové kategorie. Vyplňuje nerovnosti pleti jako např. vrásky, jizvičky či rozšířené póry a dodává pleti sametový pocit. Stačí aplikovat v malém množství po použití krému. Báze fixuje veškerou dekorativní kosmetiku.

Podkladová báze pod make-up, cena: 113 Kč

Podkladová báze pro make-up

Redukujte zarudnutí a rozšířené žilky!
Tento přípravek má vysoké množství specifických aktivních látek jako např. probiotika, která vytváří ochrannou bariéru zejména u velmi citlivé až atopické pleti, dále extrakt z dubu korkového a mořských řas, které snižují zarudnutí pokožky. V přípravku se navíc vyskytují vitamíny A, C a E ve formě lipozomů, které působí antioxidačně, posilují žilní stěny a předchází jejich práskání.

Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky), cena: 157 Kč

Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám

Zklidněte pleť a stáhněte rozšířené póry
Jedná se o vysoce zklidňující sérum s obsahem rostlinných extraktů, které stahují rozšířené póry a extraktů z mořských řas snižujících tvorbu mazu. Přípravek je vhodná pro normální a smíšenou pleť všech věkových kategorií. Aplikujte ráno a večer pod denní či noční krém.

Zklidňující sérum na rozšířené póry, cena: 152 Kč

Zklidňující sérum na rozšířené póry

Veškeré produkty, ceny a on-line poradnu najdete na www.ryor.cz.

Tagy: cílená ochrana pleti | krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám | podkladová báze pod make-up | přírodní kosmetika ryor | zklidňující sérum na rozšířené póry | zpomalovač růstu chloupků

Komentáře