Kvalitní nábytek pro nejmenší? Ze dřeva!

Datum publikace: 12.10.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Dětský pokojíček

Pokud chcete mít jistotu, že nábytek pro vaše dítě je opravdu kvalitní a neobsahuje žádné škodlivé látky, je potřeba důkladně vybírat. Rozumnou volbou může být třeba německý nábytek Geuther, který se vyrábí z masivního buku.

Nejen že je bytelný, oceníte i jeho praktičnost a atraktivní vzhled. Ve srovnání s konkurencí, která zaplavila český trh nepříliš kvalitním nábytkem, je Geuther sice dražší, nicméně za kvalitu ručí – mimo jiné i prodloužením standardní dvouleté záruky u vybraných produktů na pět let.

Bezpečnostní zábrany
Schody přestavují asi největší bezpečností riziko pro vaše ratolesti. Zábranu Easylock Natur z masivního buku jednoduše a bez vrtání připevníte na potřebné místo s pomocí čtyř stavitelných šroubů s gumovou hlavou. Zábrana nabízí inovované držadlo (otevírací mechanismus) s  dvojitou pojistkou, které dítě neotevře, dospělý ale projde snadno. Zábrana jde namontovat jak před schody, tak i do dveří, a zajistí, že se vaše dítě nevydá, kam nemá.

Doporučená prodejní cena: od 1.990 Kč do 2.790 KčJídelní židlička Filou
Celá z masivního buku je praktická jídelní židlička Filou, která poroste s dítětem díky snadnému nastavení výšky. Může vydržet až do dospívání díky pohodlné opěrce zad a sundavacímu pultu. Menším dětem lze Filou vypodložit pohodlným polstrováním v různém designu.Ohrádky – bezpečí i opora
Dřevěné ohrádky poskytují dětem nejen ochranu, ale zároveň i podporu při prvních pokusech se postavit a ujít pár krůčků. Mobilní ohrádka Lucy má, stejně jako ostatní ohrádky od Geutheru, čtyři kolečka s brzdami a polstrovanou plochu na hraní a spaní. Tu navíc můžete nastavit do tří výškových poloh tak, aby byla ohrádka pohodlná pro vás i pro miminko. Když ji zrovna nepotřebujete, snadno ji složíte. Ani cestování s Lucy není problém, vejde se do zavazadlového prostoru auta. Tato ohrádka rodiče potěší také zárukou prodlouženou na celkem 5 let.

Doporučení prodejní cena: od 2.790 Kč do 3.390 Kč dle barevného provedení a velikosti.
Cena: 2.390 Kč

Dětský pokoj Sunset
Náladu vám i vašemu miminku zaručeně zvedne prosluněný pokojík Sunset. Kombinace žluté a oranžové hřeje a působí pozitivně. Kompletně vybavený pokojík obsahuje postýlku, samostatný regál, dvoudílnou nebo třídílnou skříň, komodu a poličku. Nadčasový nábytek poroste s vaším dítětem.Informaci o cenách sestavy i jednotlivých kusů pokoje Sunset naleznete, stejně jako ostatní představené zboží značky Geuther, na www.babystar.cz. Naživo je možné si vybrané produkty od Geutheru prohlédnout a vyzkoušet v předváděcím středisku Babystaru v Náchodské ulici v Horních Počernicích.
 

Tagy: bezpečnostní zábrany | dětský nábytek | dřevěný nábytek | jídelní židličky | kvalitní nábytek

Komentáře