Zábava s tyčinkou Mizím

Lepidlo, které baví! Herkules Mizím zajistí zábavu i funkčnost

Datum publikace: 16.09.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Školáci | Hračky pro děti | Jak zabavit děti doma | Školní pomůcky

Pokud si říkáte, že lepení a práce s lepidlem je nuda, novinka Herkules Mizím vás přesvědčí o opaku. S ním se totiž nebudete těšit jen na finální výsledek lepení, ale užijete si i jeho průběh, který možná bude ještě víc zajímavější než výsledný výtvor. Lepicí tyčinka barví, ale zároveň dokáže zbělat a není nijak znatelná. Přijďte záhadě na kloub a pronikněte do tajů lepidla nové generace!

Novinka od Druchemy – lepicí tyčinka Herkules Mizím je skutečně lepidlem třetího tisíciletí. Spojuje v sobě vše co od slepování a zábavy požadujeme – skvěle lepí a zajistí pevné spoje, snadno se s ní pracuje a po nanesení se zbarví do fialova, čímž hlavně dětem zajistí žádoucí zábavu.

Bavte se a tvořte

A jak je to možné? Odpověď je jednoduchá. Po té, co lepidlo naneseme na papír nebo jiný vhodný materiál promění se jeho barva ve fialovou. Dostaneme tak jasný signál o tom, kde všude je lepidlo aplikované, abychom případně měli možnost ještě vynechané části lepidlem potřít. Zbavíme se tak zbytečných starostí a natáčení papíru proti světlu, abychom alespoň orientačně rozpoznali, kde už lepidlo je, jako je tomu u jiných lepidel.

Herkules Mizím

Fialové zbarvení má však ještě jednu zásadní funkci. Dává nám totiž rovněž informaci o stavu zasychání lepidla. Po jeho zaschnutí zbarvení mizí a lepidlo se stává průhledným. To přijde vhod zejména dětem ve škole, které ještě nemají v lepení takovou praxi. Předejdou tak snadno zbytečnému zašpinění prstů a pomůcek, i nechtěnému posunutí lepených předmětů, v domnění, že spoje už jsou pevné a lepidlo dokonale zaschlé. Ale hlavně, děti ocení barvu, která postupně mizí a čekání na zaschnutí lepidla pro ně bude dalším pozoruhodným zážitkem!

Zábavná i kvalitní tyčinka

Herkules Mizím by proto měl být nutnou výbavou každého dětského kufříku s výtvarnými potřebami. Rozhodně se ale neztratí ani v domácnostech nebo kancelářích pro rychlé lepení. Díky pevnému uzávěru nevysychá, množství aplikovaného lepidla máte vždy pod kontrolou a tuhé skupenství zabrání i nechtěnému úniku lepidla při jeho případném špatném uzavření.

Tagy: dětské lepidlo | fialové lepidlo | Herkules Mizín | lepidlo Mizín

Čtěte na Rodičům

Komentáře