Inspirativní svět dětí

Mamas&Papas – inspirativní svět pro děti a jejich rodiče

Datum publikace: 05.10.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Hry a volný čas | Rodiče a děti | Hračky pro děti | Jak zabavit děti doma

Myšlenka na pohodlí dětí, kvalitu výrobků, možnost pestrého výběru hraček a dětských doplňků… To vše dalo před téměř 40 lety vzniknout značce Mamas&Papas. Značce, kterou stvořili jedni rodiče pro své děti a obohatili tak i život ostatních. Dnes je Mamas&Papas spojována s originalitou, kvalitou, zkušenostmi, důvěryhodností i prověřenými výrobky.

Kočárek Armadillo

Armadillo, kočárek který nikdy nezklame

Od narození až zhruba do 4 let věku dítěte může být vaším neocenitelným pomocníkem. Ať si vyberete kterýkoliv typ z řady Armadillo, chybu neuděláte. Armadillo je opravdu dobře skladný, lehký, snadno ovladatelný, s odpruženými kolečky, dostatečně dlouhou stříškou a co je podstatné – je velmi stabilní. Hlubokou a prostornou korbu lze střídat se sedákem příp. pomoci adaptéru připevnit autosedačku. Skvělý, neotřelý design, inspirovaný 60. lety, se nově projevil u varianty Armadillo City, kde byl pro výrobu použit materiál s ručně kresleným potiskem, znárodňujícím tváře rodiny zakladatelů Mamas&Papas.

Mojžíšův koš

Znáte Mojžíšův koš?

Možná jste již o něm slyšeli, ale ten od nás, z kolekce Mamas&Papas, překoná očekávání. Proutěný koš, s měkkou a kvalitní vystýlkou, slouží jako ideální postýlka pro novorozence a poskytuje pocit bezpečí, pohodlí. Koše jsou ale jen jednou z mnoha možností v naší nabídce, jak vybavit dětský pokoj. Prohlédněte si v našem e-shopu i deky, kapsáře, zavinovačky, nebo spací pytle!

Hračky M&P

Celý svět si hraje a my s ním

Mamas&Papas nikdy nezapomněli, že dětský svět je světem objevování, kreativity a zábavy. A my rodiče, že jim v tom musíme být nápomocni. Proto jsou zde hračky, podporující zájem a zdravý vývoj dětí. Hračky pro kluky i pro holky, hračky na mazlení, na zavěšení, s melodií, do vody i do postýlky. Hračky, které si získají vás i vaše děti.

Vsaďte tedy stejně jako my na kvalitu a ohlasy ostatních spokojených rodičů. Zvolte pro své dítě (a pro sebe) inspirativní značku Mamas&Papas!

Kočárky, hračky a další zboží od Happy Babies z dílny Mamas&Papas si můžete aktuálně prohlédnout osobně také v Praze, a to na veletrhu FOR BABIES na výstavišti v Letňanech. Veletrh se koná ve dnech 8. 10. – 11. 10. 2015 a my máme stánek v hale č. 2 (Happy Babies 2 - C17).

Tagy: dětské hračky | hračky na mazlení | kavalitní kočárky | Mamas&Papas

Čtěte na Rodičům

Komentáře