Místo, kde se schází celá rodina: obývací pokoj

Datum publikace: 27.04.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení

Obývací pokoj je místnost, kde se setkává nejčastěji celá rodina, kde hostíme své přátele, ale také místo, kde odpočíváme. Je to doslova společenské centrum každé domácnosti. A právě proto by měl obývací pokoj působit přívětivě, ale zároveň by měl také odrážet styl a život svých majitelů.

Průvodcem v tom, jak zařídit obývací pokoj, může být nábytkový portál Kupono.cz. Na jeho stránkách naleznete komfortní a kvalitní nábytek, pohodlné velké rohové rozkládací sedací soupravy i menší sedačky a křesla do obývacího pokoje, designově zajímavé kousky… Veškerý nábytek je nejen atraktivní, s moderními prvky, ale také praktický a v sestavách chytře zkombinovaný právě z toho, co nejvíce potřebujete.

Obývací sedací sestava Gribin

Úložných prostor není nikdy dost!

Nejen pro velké místnosti jsou určeny stěny a nábytkové sestavy do obývacího pokoje. Úložné prostory na knihy, komodu na oblečení a police potřebujete i v panelákovém bytě, stačí jen zvolit vhodnou variantu. A že se vybavení moderního obývacího pokoje dá pořídit za rozumnou cenu, dokazují jednoduché, ale zároveň elegantní a praktické nábytkové sestavy z odolného a snadno udržovatelného lamina, v mnoha stylech a barevných variacích. Luxusní stěny a nábytkové sestavy jsou vyrobeny precizně, s citem pro detail (např. kovové úchyty) a některé v sobě kombinují masivní dřevo s LTD nebo lamino s deskami MDF.

Obývací sestava Barca

Jak si nakoupíme, tak si sedneme…

Máme vybranou nábytkovou sestavu, víme i vše ostatní, zbývá to nejdůležitější: sedací souprava. Majitelé menších bytů sáhnou zřejmě po jednoduché sedací soupravě s úložným prostorem, ale pokud je to možné, volte komfortní, velké rohové rozkládací sedací soupravy. Klasikou je u nich volná orientace ramene, výhodou pak rozkládací část a úložný prostor. Preferujete látkové potahy, čalounění, ekokůži, pěnovou matraci, pružiny, zvýšené opěrky hlavy nebo volné polštáře? Hledáte levnější cenovou variantu, nebo jste náročnější a zvolíte luxusní provedení? Vybrali jste a stále máte pocit, že místa pro sezení je málo?

Obývací sestava Asym

Dokupte v designu sedací soupravy křeslo, nebo sáhněte po odlišném kousku. Pohodlná křesla do obývacího pokoje však nevybírejte jen podle vzhledu, ale také z hlediska toho, pro koho jsou především určena, nebo za jakým účelem je pořizujete. Bude potřeba křeslo kvůli dětem občas přemístit? Má být robustní a pevné nebo s pružnou konstrukcí? Možností je spousta.

Tagy: nábytek do obývacího pokoje | obývací pokoj | pokojové sestavy | sedací soupravy

Čtěte na Rodičům

Komentáře