Moderní kuchyňský pomocník? Hrnec, který sám vaří a předává vzkazy vašim blízkým!

Datum publikace: 26.3.2018

Kategorie: Novinky na trhu

Snad žádná hospodyňka neodmítne šikovného pomocníka do kuchyně, který rozumí své práci a díky tomu jí ušetří čas i starosti. Pomalý hrnec Russell Hobbs k takovým pomocníkům patří.

Proč? Připravíte s ním snadno dokonale šťavnaté maso i chutnou dušenou zeleninu bez nutnosti neustále míchat nebo hrnec hlídat. Má tři jednoduchá teplotní nastavení, funkci "udržování teploty“ a hravé designové zpracování v podobě černého matného povrchu, na který lze psát křídami!

Jsou situace, kdy jednoduše nestíháte. Pro hodně pracovních povinností, nebo když chcete aktivně odpočívat a vyrazit za zábavou, nemáte čas trávit volný čas v kuchyni. Zároveň ale chcete mít kvalitně připravené domácí jídlo, tak aby bylo dobře postaráno o vaše nejbližší, i když zrovna nejste doma. A tohle dilema se pravidelně opakuje. Proto Russell Hobbs přišel s velice šikovným kuchyňským hrncem, který vám přípravu jídel ulehčí.

S objemem 3,5 litru zvládne uvařit až 4 porce chutného jídla bez toho, abyste ho museli neustále hlídat a míchat. Jídlo vaří pomalu, tak aby v něm zůstala uchována skvělá chuť a vůně. V tom jsou vám nápomocná tři jednoduchá teplotní nastavení – vysoké, nízké a ohřívání. Velice praktická je také funkce "udržování teploty", abyste měli čerstvý pokrm připraven na chvíli, kdy se můžete v klidu najíst.

V jednoduché manipulaci pomáhají plastové úchyty a také skleněné víko, které umožňuje sledovat průběh vaření jídla.

Specialitou tohoto pomalého hrnce Russell Hobbs pak je jeho již zmíněný design. I když nejste právě doma, zanechte svým milovaným jedlíkům láskyplný vzkaz přímo na hrnci!   :-)

Unikátní designové zpracování v podobě černého matného povrchu, na které můžete psát vzkazy křídami, vás okouzlí a vaření bude o to hravější.   :-)

Tento hrnec je k dostání na e-shopu Alza.cz.

Tagy: pomalý hrnec | Russell Hobbs | zábavné vaření | zdravé vaření

Komentáře