Moderní látkové pleny pro zdraví a pohodlí Vašeho miminka

Datum publikace: 13.04.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole | Maminky a tatínkové

Pořizujete výbavičku pro miminko a ještě nemáte plenky? Anebo Vaše miminko trpí často opruzeninami v důsledku používání jednorázových plen? Kupte raději moderní látkové pleny, které jsou zárukou zdraví a pohodlí Vašeho miminka.

Přebalování bez rizika
Většina maminek používá jednorázové pleny. Použití jednorázových plen je sice pohodlné, ale nese s sebou četná zdravotní rizika. Nejenže vede ke vzniku opruzenin, ale také může být příčinou kvasinkové infekce a zánětů u děvčátek. To má na svědomí kombinace neprodyšnosti, vlhkosti a zvýšené teploty uvnitř papírové pleny, která je jen pro zajímavost až o 2 stupně Celsia vyšší než teplota uvnitř látkové pleny. Nehledě na to, že vyšší teplota vede k přehřívání pohlavních orgánů, což může negativně ovlivnit plodnost mužů.
Používání látkových plen pomáhá těmto problémům předcházet. Kromě toho látkové pleny na rozdíl od plen jednorázových podporují správný vývoj kyčlí miminka. Především z těchto důvodů začíná čím dál více moderních maminek upřednostňovat látkové pleny.

Zdravé přebalování je hra
Nemyslete si, že by výše uvedené přednosti látkových plen byly na úkor jejich vzhledu. Naopak. Moderní látkové pleny se mohou pochlubit velmi pěkným designem svrchních kalhotek. Vkládací pleny z nejkvalitnějších materiálů jsou zárukou pohodlí a zdravé pokožky miminka. Plenky Zlín nás zaujaly nejen pěkným vzhledem, ale i bohatostí sortimentu. Najdete zde kapsové pleny, pleny rostoucí s miminkem, čtvercové pleny a další přebalovací variace. Co dále oceníte, to je snadné a hravé přebalování.
 Pro miminka i batolata

Největší oblibě maminek i miminek se těší pleny vše v jednom BabaBoo, držitelky prestižního ocenění Mother&Baby 2012/2013. Pokud Vaše děťátko plenkám odrůstá, a začínáte trénovat na nočník, dobrou službu Vám prokážou tréninkové kalhotky BabaBoo. Neméně praktické řešení představuje set 20 látkových plenek, 100 ks separačních plen a 10 krásně barevných bavlněných ubrousků na čištění od výrobce Lollipop, který Vám vydrží po celou přebalovací sezónu.

Dejte plenám svůj hlas
Že už moderní látkové pleny dávno používáte a nemůžete si je vynachválit? Dejte svým oblíbeným plenám Váš hlas v soutěži Látková plena roku pořádané v rámci mezinárodní akce Týden opravdových plen 2013. Z moderních plen soutěží AIO Baba+Boo, AIO Little Lamb OFSA a bambusové plenkové kalhotky Lollipop. Tři vylosovaní hlasující, kteří o svém hlasování napíší na e-mail info@papilos.eu, navíc získají jednu z nominovaných plen.Kompletní výbavička pro miminko

V internetovém obchodě www.moderni-latkove-pleny.cz nekoupíte pouze vše pro zdravé přebalování, ale kompletní výbavičku pro miminko. Novinkou je řada zahrnující praktické kočárky, autosedačky, houpací lehátka, cestovní postýlky a jídelní židličky včetně doplňků NUNA. Milé maminky, přejeme Vám příjemný nákup a hodně krásných chvil s Vaším miminkem.

Tagy: ekologické pleny | látkové pleny | přebalování

Komentáře