Nábytkem proti nudě aneb Vychytávka pro každého

Datum publikace: 15.02.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení | Dětský pokojíček

Vychytávka většinou znamená, že výrobek má ještě další funkce, které byste od něj úplně běžně nečekali. Napadlo by vás, že nábytek bude podporovat rozvoj motoriky a rytmických dovedností? Nebo že bude rozvíjet komunikaci a kreativitu? Český víceúčelový nábytek drumben nabízí tolik možností využití, že je opravdovou vychytávkou v pravém slova smyslu.

Drumben vznikl původně jako rytmický nástroj – proto ho jeho autor pojmenoval právě takto. Název je složeninou anglického a českého výrazu slova buben. Časem se však objevovaly jeho další funkce a možnosti využití, takže dnes lze hovořit o víceúčelovém nábytku. Drumben se dá využít jako sedák, buben, úložný prostor, podnožka, stolek, dokonce i jako cvičební pomůcka. 

Drumben jako sedák

Velkou výhodou je, že si drumben může každý majitel vyzdobit podle svých představ. Je totiž vyroben z recyklovaného papíru a jeho čistá plocha z ušlechtilého papíru přímo vybízí ke kreativnímu zpracování. Dá se na něj malovat, kreslit, lepit koláže, polepit jej tapetou, nastříkat sprejem, potáhnout textilií… Zkrátka co vás napadne.  

Vyzdobte si Drumben podle sebe

Základem pro výrobu drumbenu je dutinka z recyklovaného papíru a kvalitní březová překližka. Drumbeny se vyrábí v různých průměrech, takže je lze do sebe stohovat. Nezaberou tedy mnoho místa, což oceníte při přepravě i při uskladnění v domácnosti – je to zkrátka nábytek, který je vždy při ruce. Například, když k vám přijde na návštěvu větší počet lidí a židlí je nedostatek. A když ještě v dobré náladě někdo vytáhne kytaru a chystáte se zamuzicírovat si – drumben poslouží jako rytmický nástroj.  

Drumben jako stoleček

Drumben může sloužit ke cvičení rovnováhy, protažení celého těla, a navíc je to velmi praktický úložný prostor na cokoliv – od polštářů a dek až po časopisy a hračky. Drumben se dodává v třídílných sadách dvou velikostí, novinkou letošního roku je designová řada určená především teenagerům. Zkrátka vychytávka každým coulem. :)

Drumben do každé domácnosti

Tagy: český vynález | Drumben | netradiční nábytek | víceúčelový nábytek

Čtěte na Rodičům

Komentáře