Naučte se jazyk po telefonu

Datum publikace: 21.06.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Vzdělávání

Naučit se jazyk není žádná legrace. Často ztroskotáme na tom, že nestíháme jezdit na lekce, které trvají hodinu a déle, když nepočítáme cestu. Obzvlášť pro maminky na mateřské není jednoduché, vyhradit si několikrát týdně tři hodiny času. Co kdyby stačilo 15 minut?

Nikdy to nebylo snadnější

Umět jazyk je v dnešní době samozřejmostí. Ať už v osobním životě nebo v tom pracovním. Nikdy není pozdě začít s výukou jazyků, a jak se říká: Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem. Díky Flexikurzu.cz nemusíte dojíždět na hodinové lekce, kde se dělíte o pozornost s dalšími lidmi a občas se ani nedostanete ke slovu. Vaše lekce bude probíhat jednoduše přes telefon nebo Skype, důležitá slovíčka obdržíte prostřednictvím SMS a v e-mailové schránce najdete užitečné mini lekce.

Překvapte svého šéfa

Ušito na míru

Flexikurz.cz nabízí 6 jazyků a různou intenzitu procvičování. Lekce si můžete zvolit jednou nebo dvakrát týdně a všechny tři balíčky poskytují velmi plynulou přípravu. Od balíčku Flexi Mini až k obsáhlému Flexi Maxi. Přiobjednat si ale můžete i další možnosti tréninku anebo si dokonce určit balíček přímo na míru, který bude vyhovovat vašim potřebám a časovým možnostem. Jednoduše se tak mohou pustit do studia pracující, studenti i maminky na mateřské, právě ty si Flexikurz velmi pochvalují.

Naučte se jazyk po telefonu

Bude to fungovat?

Máte strach, že tento styl učení není dostatečně intenzivní a nebude pro vás fungovat? Není nic jednoduššího, než si to na vlastní kůži vyzkoušet. Flexikurz.cz totiž nabízí testovací lekci zdarma. Dostane se vám jak lekce po telefonu, tak i SMS se slovíčky a mini lekce do e-mailu, abyste opravdu získali přesnou představu, jak bude vaše výuka probíhat.

Učte se třeba na procházce

Proč po telefonu?

Tento styl učení má hned několik velkých výhod. Tou největší je samozřejmě ušetřený čas. Dalším velkým plus je individuální přístup. A takovým tím třetím největším pilířem je fakt, že pokud se chcete naučit jazyk, nesmíte se bát mluvit. Konverzace po telefonu nebo Skypu vám pomůže odbourat strach a vy pak budete v syrových situacích velmi intuitivní a připraveni okamžitě reagovat. Zatímco nad učebnicí máte spoustu času nad vším sáhodlouze přemýšlet, do telefonu musíte být operativní a pohotoví. Právě proto je to skvělý trénink nejen pro jazykové schopnosti, ale i pro život.

Pokud se chcete o Flexikurzu dozvědět více, podívejte se na stránky www.flexikurz.cz, kde najdete kromě balíčků, seznamu lektorů a kontaktů i reference od skutečných zákazníků.

Tagy: jazykové kurzy | kurzy angličtiny | kurzy jazyků | kurzy po telefonu

Čtěte na Rodičům

Komentáře