Nejchytřejší plyšák na světě!

Datum publikace: 22.7.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Výchova | Hry a volný čas

Plyšové hračky mají rády všechny děti, holky i kluci. Co však současné děti ještě více zajímá, to jsou mobilní telefony, iphony a další moderní hračky pro dospělé, se kterými se dá dělat spousta zajímavých věcí. Proč tedy nespojit obojí do jedné hračky? Mobilní plyšák Puffy Vaše děti jen tak neomrzí.

Plyšák, který neskončí v koutě

Plyšová zvířátka jsou roztomilá a příjemná na dotyk, a proto je děti používají především jako mazlíčky do postýlky. Přes den však preferují akčnější hračky, a co je ze všeho nejvíc zajímá, to jsou hračky pro dospělé. Jen si přiznejme, kolikrát půjčíme svému dítěti mobil nebo ipad, aby se na chvilku zabavilo. Vcelku dobrý nápad, jen kdyby tu nebylo riziko poškození a výdaje na opravu, případně na pořízení nového přístroje. Rozumní rodiče se proto snaží najít kompromis, například dítěti půjčí starý telefon. Jenže ten zase není pro našeho potomka tolik zajímavý. Naštěstí jsme my Češi velmi vynalézavý národ a vymysleli jsme originální hračku, která dokáže zajistit, aby se dítě zabavilo, a náš přístroj přitom zůstal celý. Mobilní plyšák Puffy, který stojí jen pár stovek, zaujme děti natolik, že rázem ztratí o naše drahé dospělácké hračky zájem.

Jedinečná edukační hračka

Ptáte se, kdo vlastně Puffy je, a co všechno umí? Puffy je unikátní edukativní hračka, která zpívá písničky a vypráví pohádky. Kromě toho zná více než stovku různých hlášek a také se s ním dají hrát hry. Přitom mžourá a koulí svýma velkýma animovanýma očima, takže vypadá úplně jako živý. Puffy je velmi učenlivý a můžete ho naučit i další věci. Stačí je nahrát v editoru, nebo stáhnout z internetu, a o další zábavu je postaráno.

Jak Puffy učí děti

Chytrý plyšák je nejen dobrým zdrojem zábavy, ale také významně přispívá k rozvoji mentálních schopností dítěte. Jeho hry učí nejmladší děti rozeznávat základní kognitivní kategorie, procvičovat barvy a rozvíjet motoriku. Mimo to je podněcují k fyzické aktivitě. Puffy to umí také se staršími dětmi, které učí pracovat s pamětí, soustředit se a rozhodovat, stejně jako tvořit slova i pohotově reagovat.

Náš tip: Pokud chcete využít Puffyho jako domácího učitele angličtiny, namluvte si hlášky anglicky.

Tohle jiný plyšák nedokáže

Jak vidíte, žádný jiný plyšák tohle nedokáže. Puffy je na trhu jedinečný a zcela právem si vysloužil přezdívku nejchytřejší plyšák. Chytrý plyšák si rozumí s chytrými mobilními telefony, které pracují se systémem Android nebo iOS.

Neberte dětem Puffyho

Právě svou schopností spojit edukativnost s mobilními technologiemi je Puffy velmi sympatický také dospělým. A nezřídka se proto stává, že si rodiče tohoto unikátního plyšáka půjčují od svých dětí častěji, než by se dětem líbilo. Maminky a hlavně tatínkové, máte přeci dost svých vlastních hraček, prosíme Vás proto, neberte dětem Puffyho! Anebo si pořiďte svého vlastního. Puffíky pro celou rodinu pořídíte v e-shopu www.jirasgames.com.

http://www.jirasgames.com/hracky-puffy

Tagy: jirasgames.com

Komentáře