Nejlepší kamarádi pro malé cestovatele

Datum publikace: 28.06.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Batole | Předškoláci | Maminky a tatínkové | Hračky pro děti

Chystáte se na rodinnou dovolenou s dětmi? Pořiďte svým malým cestovatelům skvělého kamaráda na cesty. Hračka, polštářek a přikrývka v jednom se pohodlně vejde do dětského batůžku a postará se o to, aby se dítě během cesty nenudilo a mohlo pohodlně odpočívat.

Zpříjemněte dětem cestování
Cestování je pro menší děti velice náročné, a často i velmi zdlouhavé. V případě cestování k dalekému moři to platí dvojnásob. Během cest proto děti ocení, když je doprovází kamarád. Většina dětí si se sebou do batůžku balí svou oblíbenou plyšovou hračku. Na polštářek s přikrývkou už musí pamatovat maminka. Víte ale, že existují praktičtí společníci na cesty pro děti 3 v 1? Jsou to roztomilá plyšová zvířátka, která neslouží nejen na hraní, ale také k odpočinku. Zubíci neboli hračka, polštářek a přikrývka v jednom zpříjemní a zkrátí Vašim dětem cestování.

 

Krásný nápaditý design
Zubíci jsou sympatická plyšová zvířátka vyrobená z jemňoučkých materiálů s polystyrénovými kuličkami uvnitř, která svádí k pohlazení nejen děti, ale i dospělé. Zatímco děti zvířátka zaujmou především svými nádhernými barvami a detaily (jako jsou krokodýlí zuby), rodiče ocení zejména kvalitní zpracování (certifikace dle požadavků Evropské unie na bezpečnost hraček je naprostou samozřejmostí) a praktické použití.

 

Zubíci Vašim dětem k službám
Je čas hraní nebo odpočinku? Zubíci jsou Vašim dětem k službám. Rozepnutím dvou suchých zipů se hračka změní v polštářek, ve kterém je ukryta přikrývka. Přikrývku můžete buď nechat připevněnou zipem, anebo ji zcela oddělit.

 

Zvířátko dle libosti
Rodinka Zubíků je velmi početná. Hlavou rodiny není nikdo jiný než král zvířat neboli lev. Jeho pruhovaný bratr tygr s ním neustále soupeří. Hravé vychytralé opičky si dělají z jejich rivality legraci a maminka žirafa se o všechny pěkně stará. Veškeré dění z povzdálí sleduje krokodýl se slonem a medvídky – pandou a koalou. Růžová hroší slečna a roztomilá želvička jsou miláčky celé rodiny. Takže milé maminky a tatínkové, nebo babičky a dědečkové, nyní nezbývá, než si zodpovědět zásadní otázku. Které zvířátko má Vaše dítě ze všech nejraději?Nejlepší kamarádi čekají na malé cestovatele na www.zubici.cz. Zpříjemněte svým dětem cestování!
 

Tagy: plyšová zvířátka | zubíci

Komentáře