Nevíte, kde koupit dětský nábytek? My víme!

Datum publikace: 26.09.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Batole | Předškoláci | Školáci | Bydlení

Dětský pokoj je malý svět ve velkém světě. Pokud chceme svým dětem vytvořit příjemné místo, kde budou rády trávit svůj čas, měli bychom věnovat největší pozornost výmalbě a volbě nábytku - obojí významně ovlivňuje celkovou atmosféru v místnosti. Nábytek navíc i její funkčnost. Jestliže si nevíte rady s vybavením dětského pokoje, máme pro Vás tip, kde pořídit kvalitní nábytek pro děti.

Podle čeho vybírat

Koupit nábytek do dětského pokoje dnes není žádný problém, nabídka je velmi široká a dostupná v mnoha cenových relacích. Ovšem vybrat výrobek, který bude odpovídat našim nárokům a potřebám našich dětí, je už o něco složitější. Pokud chceme tento úkol dobře zvládnout, měli bychom věnovat pozornost následujícím kritériím. Kvalitě, bezpečnosti, funkčnosti a designu.

Bezpečnost a kvalita především

Pojďme začít prvním kritériem. Kvalitní nábytek nejlépe poznáte podle jeho referencí. A jak ukazují četné zkušenosti zákazníků, vyplatí se ho kupovat pouze od dodavatele, který má s výrobou zkušenosti, a používá při ní odolné materiály, které vydrží. Ruku v ruce s kvalitou jde samozřejmě bezpečnost. Dětský nábytek by neměl mít žádné ostré hrany, o které se může dítě zranit, atd.

Testováno na dětech!

Z praktické stránky je důležitá především snadná údržba – především pro malé děti je vhodný nábytek, který stačí otřít vlhkým hadříkem, aby byl znovu čistý. Nábytková kolekce od společnosti MyHM design, s. r. o. všechny tyto nároky splňuje. Výrobce testoval kvalitu, bezpečnost i funkčnost v běžném domácích provozu - vybavil jím pokoj svých vlastních dětí. Nás však na tomto nábytku nejvíce zaujal jeho stylový moderní vzhled.

Tvář nábytku dotváříte sami

Základem stolů, skříní, polic a dalších nábytkových dílů je čistý jednoduchý design. Ten podtrhují ručně pasované úchytky různých barev, motivů i velikostí. Záleží na Vás jako na spoluautorech pokojíčku, jaký vzhled úchytek zvolíte. Zvažujete, zda budou lepší fialové kytičky, zelení medvídci, anebo třeba růžoví delfínci? Zeptejte se svých dětí. Ty si budou vědět rady. A co dělat, až děti zvolený motiv omrzí? Jednoduše vyměnit. Rafinovaný výrobce počítá s tím, že dětský vkus je v čase proměnlivý.

Vymalujte dětem vesele!

Kompletní vybavení do dětského pokoje – dětské stoly, židle, postele, skříně, komody, regály, police, atd., můžete vybírat z pohodlí domova na stránkách www.myhm.cz. A až budete hotovi s výběrem a odešlete svou objednávku, neotálejte ani chvilku a pusťte se vesele do malování! Nábytek přijde brzy a ve spojení s krásnou barvou stěn vytvoříte svým dětem ten nejútulnější pokojíček.

MyHM design, s. r. o.

Tagy: dětský nábytek | dětský pokoj | nábytek

Komentáře