Nezapomeňte na pelíšek a polštář pro miminko!

Datum publikace: 02.10.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Těhotenství | Miminko | Batole | Zdraví a výživa

Kompletujete výbavičku pro miminko? Nezapomeňte pořídit také pelíšek a kojící polštář, dvě šikovné pomůcky, které Vám oběma zpříjemní společné chvíle. Poradíme Vám, kde najdete bohatý sortiment kvalitních českých výrobků pro děti, miminka i dospělé.

V teple jako v bříšku

Opuštění tepla maminčina bříška znamená pro novorozence velký šok. Abychom mu ho pomohli zmírnit, a také, aby miminko nenachladlo, potřebuje být pěkně v teplíčku. Relaxační pelíšek neboli vak se o to postará. Měkké kuličky, které děťátko obklopí, navozují pocit bezpečí, a zároveň přispívají ke zklidnění i hyperaktivních dětí. Ochranný pás zabraňuje nechtěnému pádu. Velkou výhodou je snadná údržba, snímatelný potah lze prát, a nízká hmotnost. Tašku pro snadné přenášení pelíšku dostanete zdarma jako dárek.

Relaxační pelíšek
Relaxační pelíšek

Oboustranná pohoda při kojení

Základem kojení je pohoda a klid. Aby se miminko správně nakojilo, musí mít komfort také jeho maminka. Kojící polštář s výplní z měkkých kuliček oběma zajistí pohodlí při kojení. Polštář však můžete využít ještě předtím, než se miminko narodí. Těhotné maminky si ho nemohou vynachválit, protože jim pomáhá při bolestech zad. Tento praktický pomocník přináší úlevu nejen maminkám, ale všem, které trápí bolesti kyčlí, zad a kloubů.

kojící polštář Matýsek

Pohodlí pro malé i velké

Více pohodlí můžete dopřát nejen miminkům, ale také jejich starším sourozencům a ostatním členům Vaší rodiny. Mezi oblíbené relaxační pomůcky patří sedací vaky, se kterými mohou spokojeně odpočívat děti i dospělí. Dopřejte si maximum komfortu při čtení knížky, anebo při sledování televize. Sedací vak je k odpočinku jako stvořený. Jeho praktický omyvatelný povrch usnadňuje údržbu. Vybrat si můžete ze dvou velikostí a několika krásných barevných odstínů.

Sedací vaky

Česká a zaručená kvalita

Široký sortiment relaxačních pomůcek vyrobených z atestovaných materiálů určených pro děti do 3 let, který se pyšní známkou česká a zaručená kvalita, najdete na stránkách www.polstarnakojeni.cz. Přejeme Vám, ať jsou Vaše chvíle rodinného štěstí co nejkrásnější.

sleva na sedací vaky

Tagy: kojící polštář | relaxační pelíšek | sedací vak

Komentáře