Nezapomínejte v předvánočním čase na sebe

Datum publikace: 22.11.2017

Kategorie: Novinky na trhu | Krásná maminka

Většina z rodičů chce adventní a vánoční čas udělat dětem co nejhezčí. Často ale přitom zapomínají na sebe. Aby tento čas proběhl v klidu a pohodě, jak bychom si přáli, je potřeba si vyhradit také čas na relaxaci. Lázně jsou na to ideální.  

Tři tipy na oddych

Je jedno, jestli na pobyt vyrazíte už před Vánoci, nebo se na něj budete celý advent těšit a vyrazíte hned po Vánocích. Lázně teď mají mimosezónu, a tak nabízejí mimořádné nabídky pobytů, kde jsou ceny přívětivější.

Adventní pobyt nabízejí například Lázně Teplice nad Bečvou v krásné krajině Moravské brány. Teplická kyselka, horká griotka, aromamasáž, wellness,... prohřát tělo a zklidnit mysl tu půjde opravdu snadno.

Jestliže vám pracovní ani domácí povinnosti nedovolí vyjet před Vánocemi, vyrazte hned po nich na povánoční odpočinek. Výhodný pobyt na toto období nabízejí lázně Lednice. Medová koupel, masáž lávovými kameny, volný vstup do bazénu,... to je jen část ze čtyřdenního balíčku.

A jestli chcete zažít letos Silvestra jinak, mimo město ohlušené ohňostroji, vyzkoušejte to v Konstantinových lázních. Můžete sem zajet na pět nebo i sedm dní. Kromě zábalů, koupelí a masáží balíček obsahuje volný vstup do bazénu, vířivek, Kneippových chodníčků, saun a parní lázně nebo možnost využití fitness centra.

Webový lázeňský rozcestník

Další tipy najdete na webové stránce www.e-lazne.eu, která se zaměřuje na prodej pobytů v lázních pro samoplátce a na pobyty ve wellness hotelech. Jestli chcete nějakým pobytem obdarovat své blízké, můžete tu koupit dárkový poukaz na míru: buď poukaz na určitou finanční částku, nebo na konkrétní pobyt v lázních s termínem na přání, kdy obdarovaný ani nemusí vědět, kolik jste za poukaz zaplatili.  Oblíbené jsou dárky v podobě pobytů v lázních pro seniory. A když se svými stárnoucími rodiči vyrazíte i vy, dáte jim ten největší dárek: váš čas.

Ideální jsou víkendové pobyty: jednak na ně není třeba čerpat dovolenou a také můžete blíže poznat prostředí různých lázní. Kde se vám bude líbit, tam se můžete opakovaně vracet, případně i na delší pobyty.

Když budete z e-lazne.eu objednávat pravidelně, můžete se zapojit do věrnostního programu, ten vám zaručí 5% slevu už od 3. objednávky. Slevy tu mají také pojištěnci Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra nebo držitelé Sphere Card.

Nepadejte únavou. Raději se na pár dní uvolněte a získejte tak nové síly. Vánoce i adventní čas si tak užijete naplno a na náladě v celé rodině to bude znát.

....

Upoutávka FB: Lepší, než mít před Vánoci stoprocentně doma naklizeno, je lepší si uklidit v duši a po těle: lázně jsou na to ideální.

Čtěte na Rodičům

Komentáře