Nová herní konzole Wii U přináší spoustu zábavy pro celou rodinu

Datum publikace: 14.12.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Školáci | Hry a volný čas | Maminky a tatínkové

Lámete si hlavu nad dárkem pro každého člena rodiny? Pokud chcete takříkajíc zabít dvě mouchy jednou ranou, máme pro vás skvělý tip!

Nová herní konzole Wii U od Nintenda byla právě uvedena na trh a svým majitelům nabízí mnohem větší různorodost hraní, zábavy i dalších funkcí než kdykoliv dříve. Je proto určena v rodině opravu pro každého. S konzolí můžete hrát pohybové i společenské hry spolu celá rodina, hráči si na ní mohou zapařit i graficky náročnější dobrodružné hry či střílečky, s různými programy můžete dokonce cvičit nebo si zatančit. Nechybí ani internetový prohlížeč a vlastní komunikační síť.Hlavní novinkou je tabletový ovladač Wii U GamePad. Ten nabízí ve hře druhou obrazovku a s určitým druhem her může být užíván nezávisle na televizi. Má také plné pohybové ovládání, vestavěnou kameru, mikrofon a stylus pro lepší ovládání dotekové obrazovky.Pro mnoho her se vám budu odit i další pohybové ovladače známe již z Wi – Rremote Plus, Nunchuk a Pro Controller.Již nyní je na výběr z 24 her a další by měly rychle přibývat. Konzoli je možné koupit ve třech různých baleních v bílé či černé barvě s rozdílnou interní pamětí, hrou či příslušenstvím.

Škála her dostupná pro Wii U zahrnuje oblíbené tituly od Nintenda, jakým je například Super Mario Bros. U nebo hra Nintendo Land, která zahrnuje celou škálu atraktivních her pro jednoho až pět hráčů s mnoha postavičkami z Nintendo sérií či další tituly třetích stran jako například ZombieU, Just Dance 4, FIFA 13, Assasssin’s Creed 3 a další. Protože je konzole zpětně kompatibilní s Wii, nechybí ani možnost zahrát si další stovky her, vydané pro Wii, včetně Wii Sports Resort s 12 oblíbenými sporty či Wii Fit Plus s cvičebním programem na balanční podložce. Zajímavou novou funkcí je Miiverse. Je to zcela nový komunikační systém, který umožňuje sdílet zážitky, objevovat nový herní obsah a diskutovat o hrách s jinými hráči z celého světa. S Wii U Chatem si pomocí GamePadu můžete povídat v reálném čase s přáteli ve video chatu. Internetový prohlížeč zpřístupní rychlé surfování na internetu z pohodlí vaší pohovky používáním GamePadu pro vyhledávání a zobrazí internetový obsah celé rodině na TV obrazovce. Rodiče mohou také využít Rodičovského zámku a rozhodnout tak k jakému onlinovému i offlinovému obsahu budou mít jejich děti na Wii U přístup. Můžete také uklidit další ovladače z konferenčního stolku, protože Game Pad má i tuto funkci.

www.mojenintendo.cz
 

Tagy: herní kozole | nintendo | nintendo wii u

Článek je vydán v rámci seriálu: Novinky na trhu

Komentáře