Nové barvy pro kočárky Bugaboo Bee 3

Datum publikace: 26.07.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Péče o miminko

Bugaboo přináší do světa kočárků roku 2016 nové barevné verze. Model Bugaboo Bee 3 s limitovanou kolekcí pastelových barev se nepodbízí, přesto má jasný názor: jsem něžná, lehká a jemná kolébka pro vaše dítě a nic mě nerozhodí. Jsem nadčasový styl, jsem klidná síla a veselá nálada. Jsem vzdušný prostor a naprostá jistota. Jsem zajímavá kombinace s každou další stylovou volbou doplňků nebo nevtíravý doplněk ke každé vaší stylové kombinaci. Přesně tak, jak budete chtít.

Soft pink

Barevný refresh

“Modern Pastel Collection” měl svůj debut v červnu 2016 a to hned ve dvou barevných provedeních: Soft Pink a Petrol Blue. V sadě Modern Pastel Collection naleznete kočárek Bugaboo Bee3, lehkou bavlněnou deku a kryt hlubokého lůžka. Bugaboo Bee3 je extra lehký, kompaktní a snadno použitelný kočárek, který vám umožní být neustále v pohybu bez ohledu na to, jakým způsobem si přejete cestovat. Unikátní sportovní sedačka roste s dítětem a přizpůsobí se mu v každém ohledu - lze ji prodloužit, otočit proti směru nebo polohovat během několika málo vteřin. Bugaboo Bee3 složíte v celku do malého tvaru, takže jej můžete snadno přepravovat, nosit nebo ukládat i do malých prostor.

Pastel Collection

Pastelové love

Potah sedačky, kryt hlubokého lůžka a sluneční stříška Bugaboo Bee jsou v barvě Soft Pink nebo Petrol Blue, rukojeť je z umělé kůže. Doplňuje je matně černý podvozek Bee3. Lehká bavlněná deka, která ke součástí setu, je v barvě Soft Pink Multi (pro Soft Pink) nebo Bright Yellow Multi (pro Petrol Blue). Nastavitelná prodlužující stříška z nového materiálu nabízí dostatečnou ochranu před sluncem, větrem či deštěm. Větší nákupní koš poskytuje dostatek úložného prostoru.

Petrol Blue

Modern Pastel Collection exkluzivně v MyBabyStore

Kolekce Modern Pastel Collection je v ČR exkluzivně k dispozici ve velmi limitovaném množství. Přijďte se podívat (nejen) na nové barvy do MyBabyStore. My jsme vyzkoušeli na vlastních dětech a můžeme jen doporučit!

Tagy: bugaboo | kočárky | MyBabyStore | pastelové kočárky

Čtěte na Rodičům

Komentáře