Nový kočárek pro rok 2013

Datum publikace: 04.04.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Těhotenství | Maminky a tatínkové

Čekáte miminko? Pokud ještě nemáte tu nejdůležitější součást výbavičky, jistě Vás bude zajímat, co je nového mezi kočárky. Novinku pro rok 2013 představuje model Snap 4 značky Valco Baby, který je zárukou pohodlí pro miminko i pro maminku.

Při výběru kočárku pozor
Nabídka kočárků na trhu je velmi pestrá. Vybrat kvalitní kočárek, který bude nejlépe vyhovovat našemu životnímu stylu, však není vůbec snadné. Mezi nejčastější nedostatky, které se zpravidla projeví až v době používání kočárku, patří příliš vysoká hmotnost znesnadňující manipulaci, což je problém především pro maminky drobnějšího vzrůstu.Další nedostatek představují velké rozměry kočárku a s tím související nedostatečná skladnost. Dostat kočárek do auta, které nemá ohromný kufr, může být velký problém.

Na co si maminky dále stěžují, to je nízká nosnost. Přece jen, nejčastějším cílem naší vycházky s kočárkem bývá supermarket a i běžný nákup něco váží.

Záruka oboustranného komfortu
Nový kočárek osvědčené značky Valco Baby, rozšířené především na australském a americkém trhu, Snap 4, je díky své nízké hmotnosti (váží pouze 6,2kg), dobré skladnosti a nosnosti 20 kg zárukou pohodlí nejen pro miminko, ale také pro jeho maminku. Větší komfort mimince zajišťuje extra široké sedátko.

Pro děti již od narození
Přestože se jedná o sportovní typ kočárku, Snap 4 využijete pro děti již od narození, což je velmi praktické, neboť nemusíte pořizovat 2 kočárky. Plně sklopené sedátko totiž umožňuje nelimitovaný počet poloh.

Snadné ovládání
Co si majitelky kočárku Snap 4 dále pochvalují, to je šikovný způsob skládání. Tento kočárek se skládá směrem dovnitř, díky čemuž se nešpiní potah sedátka. Překlapávací zadní brzda funguje jako kolébka, a proto můžete klidně vyrazit na vycházku s kočárkem ve slušivé letní obuvi.

Další praktické detaily
Stejně jako ostatní kočárky značky Valco Baby se také Snap 4 může pochlubit dalšími praktickými detaily, jako je možnost prodloužení jeho boudy pouhým rozepnutím zipu. Manipulovatelnost rovněž usnadňuje ochranný oblouk kočárku, který se otvírá jako branka. I ochrana proti slunečnímu záření je zárukou ochrany barev a stabilního vzhledu kočárku, což oceníte zejména v případě, že plánujete více početnou rodinu.

www.valco.cz
 

Tagy: kočárky | valco baby

Článek je vydán v rámci seriálu: Novinky na trhu

Komentáře