NOVÝ VIDEOPOŘAD PRO RODIČE JE TU!

Datum publikace: 03.10.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Těhotenství | Předškoláci | Výchova | Vzdělávání

RODIČŮM - to je název nového videopořadu, který nám rodičům chyběl. A že je na co se těšit. Zajímavé reportáže zaměřené na aktuální témata týkající se těhotenství, rodičovství, výchovy, vzdělávání dětí, ale i vzájemných vztahů mezi rodiči.

Maminky a tatínkové se mohou těšit na celou řadu zajímavých reportáží, které je nejen příjemně pobaví a inspirují, ale zároveň rozšíří jejich možnosti, jak čerpat cenné rady a zkušenosti, kterých při výchově dětí není nikdy dost.

Po úvodním dílu věnovaném nástupu dětí do mateřské školy jsou připraveny reportáže zaměřené například na problémy školáků, stravovací návyky, výběr autosedačky nebo cvičení v těhotenství.  Stranou nezůstanou ani partnerské vztahy. Vzhledem k rozmanitosti témat najde každý z rodičů reportáž, která jej zaujme.  

První díl je tu: na téma NÁSTUP DO ŠKOLKY
Jaké jsou nejčastější problémy při nástupu do školky? Za jak dlouho si dítě na školku zvykne a jak mu jeho adaptaci na nové prostředí co nejvíce usnadnit?  Vypravili jsme se do soukromé školičky Velíček, kde nám její majitelka, a zároveň dětská psycholožky Klára Votavová, poradila, jak zahájení „nepovinné školkovské“ docházky zvládnout bez větších obtíží. 

Máte otázky na paní psycholožku? Položte jí otázku v naší poradně, kterou jsme pro Vás připravili.

Jedná se o první pořad tohoto typu, který činí přitažlivým nejen volba témat, ale také samotné pojetí. Místo toho, aby se totiž videopořad odehrával v prostorách studia, bude jeho tým sám navštěvovat odborníky a další hosty, které vyzpovídá.           

Dalším velkým přínosem pořadu je, že se na jeho vytváření budou spolupodílet také diváci, ať už účastí v interaktivní poradně, kde se mohou zeptat na otázky, které je zajímají, tak svými návrhy na příští reportáž.   

Moderátorkou pořadu je Tereza Marková, oblíbená YouTuberka, kterou diváci znají z jejího kanálu MamaLifestyle, a která byla také nominována v kategorii Video Blogerka roku.      

Tagy: dítě a školka | kdy je dítě připravené na školku | nástup dětí do školky | videopořad RODIČŮM

Čtěte na Rodičům

Komentáře