Nuda do dětského šatníku nepatří!

Datum publikace: 28.04.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Batole | Předškoláci | Školáci | Rodiče a děti | Oblečení pro děti

Červené tričko, modré tričko, bílé tričko, černobílé tričko, bíločerné tričko, džíny a mikina. Vypadá takhle módní týden Vašich dětí od pondělí do pátku? Nejvyšší čas udělat STOP NUDĚ v jejich šatníku. Pravda, džíny s tričkem a mikinou jsou sice praktické, ale myslíte si, že Vaše děti baví nosit pořád dokola to samé? Že si tak vytvoří svůj osobitý styl?

Zpestřete dětem všední dny

Samozřejmě, že nevytvoří. A přitom stačí tak málo. Vybrat našim malým princeznám či paním učitelkám a hasičům nebo kovbojům (nebo čím chtějí zrovna být) několik stylových kousků, které jim příjemně zpestří všední dny. Nemyslete si totiž, milé dámy, že móda baví jen nás. Baví také děti, které si velmi pečlivě vybírají, co budou nosit, a co ne. Proto, než se pustíte do nakupování, měly byste buď dobře znát vkus svých děti, anebo se s nimi operativně poradit.

 

Nevšední móda pro úsměv na tváři

A kam se vypravit na nákupy? Pokud je pro Vás nakupování oblečení s dětmi psychicky náročné, zejména když s sebou musíte vzít celou rodinu včetně ročního batolete, nalistujte stránky e-shopu s dětskou módou. Internetových butiků existují stovky, většina z nich bohužel nabízí v podstatě totéž, takže sehnat originální kousky může být problém. Pro maminky, které chtějí svým dětem dopřát osobitou módu, ovšem za příznivou cenu, jsme proto připravili virtuální módní minipřehlídku.

Jedná se o oblečení Baby Olé od dětské módní návrhářky Kristiny Petkovic, která kombinuje přírodní materiály nejvyšší kvality s nevšedními nápady, a dává tak vzniknout limitovaným módním edicím, které dokážou vykouzlit úsměv na tváři dětí a samozřejmě také jejich maminek.

Malý gentleman

Prožívá Váš syn školkovskou lásku? V tomhle modelu svou dívku jistě okouzlí.

malý gentleman

Outfit pro rebelku

Máte doma malou rebelku? Dovolte jí, obléknout se dle svých představ.

malá rebelka

 

Holky kočičí

Sestry či často vzájemně závidí své oblečení.  Pořiďte jim oběma kočičí outfit!

holky kočičí

„Malej a velkej“

Když má otec a syn stejné triko, je z nich sehraná dvojka.

táta a syn

 

 

Nashledanou!

Přehlídka končí! Doufáme, že se Vám líbila!

 

Buďte módní rodina!

Je Vám líto, že za Vás v dětství tak pěkně neoblékali? Nic není ztraceno! Pokud budete chtít, můžete si pořídit alespoň stylové tričko jako „Malej a velkej“ a pěkně se sladit se svými dětmi.
V internetovém obchodě baby-ole.com totiž nechybí ani sekce máma a táta. A až se pěkně vyladíte, vyrazte na jarní vycházku!

baby olé

Tagy: Baby Olé | originální dětská móda | originální dětské oblečení

Komentáře