Oblečení LEGO® Wear děti milují!

Datum publikace: 20.09.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas

Skoro každá maminka ochotně potvrdí, že oblékat děti není snadné. Když jsou malé, byly by ze všeho nejraději úplně nahé, a jakmile trošku povyrostou, chtějí si oblékat jen to, co se jim líbí, tedy pohodlné a hlavně krásně barevné oblečení. Jako třeba oblečení LEGO® Wear s motivy oblíbených stavebnic.

Co si děti rády oblékají
Když se řekne LEGO, každého z nás automaticky napadne nejoblíbenější stavebnice na světě. Velké oblibě se však těší také oblečení LEGO® Wear, a to protože je velmi pohodlné, a pyšní se stylovým slušivým designem. Děti ho však mají nejraději proto, že je zdobené obrázky a nápisy z řad LEGA NINJAGO, STAR WARS, HERO FACTORY, FRIENDS, ATLANTIS a dalšími.

Co ocení maminky
Zatímco děti jsou nejvíce nadšené z krásných obrázků, a samozřejmě také z komfortu nošení i oblékání, maminky u modelů LEGO® Wear ocení nejvíce kvalitu, jelikož se nikdy nesrazí, nevytahají a ani nevyblednou, navíc je LEGO® Wear pro děti bezpečné. Chemikálie, které se používají při barvení látek mohou být pro děti a pro životní prostředí škodlivé, a proto je jejich použití vždy řádně zváženo a udrženo v povolených normách. Tyto oděvy vždy vyhovují normám EU. Výrobce hledí i na dodržování etického kodexu, můžete si být tedy jisti, že dětské oblečení LEGO® Wear se vyrábí ve spolupráci s osvědčenými dodavateli, kteří zajišťují dobré pracovní podmínky a dbají na ochranu životního prostření.

LEGO NEBO DUPLO?
Dívčí a chlapecké oblečení se vyrábí pro děti od 2 měsíců do 12 let, a to v kolekcích LEGO a DUPLO. Které vybrat? Záleží na tom, jak velké děti budete oblékat. Je to podobné jako se stavebnicemi. DUPLO pro malé a LEGO pro větší. Speciálně pro malé děti od 74 do 104 cm byla navržena kolekce oblečení DUPLO. Větším dětem vyberete krásné oblečení z módní kolekce LEGO® Wear, a to od velikosti 104 až do 152 cm.

Udělejte dětem radost
Takže milí rodičové a prarodičové, pokud chcete udělat svým ratolestem radost, pořiďte jim stylové oblečení s krásnými obrázky jejich oblíbených hrdinů. Dánský výrobce KABOOKI, součást skupiny LEGO Group, a obliba jeho oblečení, které se prodává ve více než 1000 prodejnách po celé Evropě, jsou zárukou Vaší spokojenosti.

Vybírat můžete pěkně z pohodlí domova na stránkách e-shopu www.zlegawear.cz.

Tagy: zlegawear.cz

Komentáře