Oblékněte své děti do nepohody! Značkově a za skvělé ceny.

Datum publikace: 09.10.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Předškoláci | Školáci | Maminky a tatínkové

Krátké rukávy? Krátké nohavice? Zjišťujete, že Vaše děti přes léto vyrostly z oblečení do chladného počasí? Nezbývá, než pořídit větší. Máme pro Vás super tip, kde obléknete své děti do nepohody! Značkově a za skvělé ceny na stránkách e-shopu www.jenomdeti.cz.

Navrženo specialisty
Nejen ve Velké Británii, ale také v severských zemích se s oblibou používá rčení, že neexistuje špatné počasí, ale jen špatné oblečení. A vzhledem k místním klimatickým podmínkám jsou Skandinávci na oblečení do nepohody učinění specialisté. Dokonalá funkčnost, krásně barevný moderní design, příznivá cena a snadná údržba (lze prát i čistit bez obav o jeho poškození), to jsou hlavní důvody obliby oblečení finské značky Reima, která se specializuje na sportovní oblečení pro děti a miminka, a které patří ve Finsku mezi nejprodávanější.

Zadáno jenom pro děti
Příjemně hřejivé nepromokavé bundy a kalhoty ochrání Vaše děti před každou nepřízní počasí. Mohou v nich vyrazit na procházku, i když zrovna nebude svítit sluníčko, a dokonce také lyžovat. Miminka se ve svém kočárku nebo autosedačce ráda zachumlají do dětských pytlů. A co pod to? Miminkům navlékněte overally a školákům či předškolákům flísové mikiny.

A zima nemá šanci
Když venku ještě přituhne, hodí se mít po ruce hřejivé doplňky. Zimní rukavice, které se dají natáhnout přes rukáv, takže se na zápěstí nedostane sníh, zpříjemní Vašim dětem zimní radovánky. Dokonale padnoucí zimní čepice spolehlivě ochrání citlivá dětská ouška. Velkým hitem se staly nákrčníky, díky nimž můžete zapomenout na omotávání šály kolem krku. Malí lyžaři nepohrdnou kuklami pod přilbu.

Výhodný a pohodlný nákup
Jsme si jisti, že v oblečení Reima Vám a hlavně Vašim dětem zima rychle uteče a přijde čas myslet na oblečení k vodě. Nás v letní kolekci nejvíce zaujalo oblečení k vodě s UV ochranou 50+. A kde nakoupíte? Nejpohodlněji, a zároveň nejlevněji prostřednictvím e-shopu www.jenomdeti.cz.
 

Tagy: flísové mikiny | nepromokavé bundy | nepromokavé kalhoty | oblečení pro děti

Komentáře