Odhalte tajemství hladkých chodidel

Datum publikace: 28.05.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Krásná maminka

Léto už je skoro tady a sluníčko nám dovoluje vytáhnout sandálky a žabky. Spousta žen ale po každodenním běhání okolo dětí, práce a nákupů mívá problémy se zatvrdlou a popraskanou kůží na chodidlech. Odhalte s námi tajemství hladkých chodidel snadno a rychle.

Většina žen, obzváště maminek, bojuje s nedostatkem času. Mnohdy si pak nedopřeje chvíli pro sebe a obětuje veškerý čas své rodině. Také se někdy díváte na svá chodidla a namísto oblíbených letních bot si nazujete raději kecky nebo baleríny? 

Ušetřete čas a peníze

Starat se o sebe je jedna věc, ale sebrat se a odjet na dvě hodinky na pedikúru, není v časových možnostech každé z nás. Kromě toho, že strávíte nějakou dobu v salonu, další čas věnujete cestě tam a zpět a ve finále ještě zaplatíte několik set korun. Často si pak péči pedikérky ani neužijete, protože celou dobu myslíte na to, co děti doma vyvádějí a jestli manžel našel v lednici ten oběd. 

Salóny mají navíc tu nevýhodu, že návštěva jednou za půl roku prostě nestačí, a pokud ji alespoň jednou měsíčně opakujete, vyjde vás to na nemalé finanční částky. Často proto spoléháme na domácí pedikúru.

Máte strach z poranění?

Většina domácích procedur je ale trochu nad naše síly. Dlouhé máčení chodidel a často zatržená kůže žiletkou, se kterou se prostě ne a ne naučit. Jak to ta pediérka dělá? Nad tím už přemýšlet nemusíte. Existuje totiž domácí pedikúra, kterou zvládne opravdu každá z vás a nepotřebujete k tomu ani žiletky, ani škopek s vodou a koupelovou solí. Stačí vám jen jediný praktický pomocník. Seznamte se s Remingtonem Perfect Pedi Reveal. Tahle šikovná bruska na nohy se používá za sucha a nabízí dva nástavce různé tvrdosti.

Remington Perfect Pedi Reveal

Jako ze salónu

S Perfect Pedi Reveal už se nemusíte obávat, že si způsobíte bolestivá poranění, nemusíte nohy složitě a zdlouhavě namáčet, a dokonce si je můžete ošetřit kdykoliv vás napadne. Rotační váleček obrousí nežádoucí ztvrdlou kůži opravdu snadno a vaše nohy budou za malou chvíli sametově hladké a připravené do oblíbených sandálků nebo třeba na dovolenou u moře. Za perfektní pedikúru Reveal navíc zaplatíte přibližně stejně, jako za ošetření v salónu, ale pouze jednou. 

Perfektní pedikúra od Remingtonu

Ušetřete peníze, čas a nepřipravujte se o potěšení z oblíbené letní obuvi. Perfektní pedikúru můžete mít doma i vy.

Tagy: domácí pedikúra | Perfect Pedi | perfektní pedikúra | Remington Reveal

Čtěte na Rodičům

Komentáře