Originální hračky pro děti i pro dospělé

Datum publikace: 21.10.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Batole | Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas

Hledáte tip na šikovný dárek? Víme, kde se dají pořídit originální hračky pro holky, pro kluky i pro dospělé. Jedná se o zboží vysoké kvality – britské hračky TOBAR, kterými nikoho neurazíte, a přitom je pořídíte za skvělé ceny.

Hračky pro holky

Pastelky na obličej, tajný deníček, do kterého se píše neviditelným inkoustem, bublifuk na obří bubliny, sady barevných korálků, origami, nehtové studio, domácí výrobna šperků, skákací guma . . . vybírat dárečky pro holky je skvělá zábava. Že byste svou malou slečnu chtěli obdarovat nevšedním dárkem? Kouzelná zahrada je k tomuto účelu jako stvořená. Obdarovaná po rozbalení krabičky rozmístí na plastový podstavec trávu, stromy a kopec, zalije vodou, a pak už bude jen sledovat, jak jí zahrada rozkvétá přímo před očima.          

Nápady pro kluky 

Kupovat dárek pro kluky se může zdát těžší, když je ale z čeho vybírat, tak to hravě zvládnete. Autíčka a RC modely nikdy nezklamou. Stejně jako stavebnice nebo kreativní hračky, které si mohou mladí pánové dotvořit sami. Pokud je ovšem chcete opravdu překvapit, máme pro Vás extratip: bublinková raketa, kterou bubliny vynesou do oblak. Jen párkrát šlápnout na nožní pumpu.    

     

Terrorové příšerky Vás dostanou 

Znáte terrorové příšerky? Dovolte, abychom Vám je představili. Jedná se o veselé antistresové hračky pro děti, teenagery i dospělé. Evil, Hed, Kid i Mad - to jsou měkké roztomilé figurky napuštěné červenou tekutinou se směsí bílých perliček, které při rozmáčknutí prosvítají jejich zelenou kůží, divže jim nevyběhnou z těla. Skvělá hračkovina, co říkáte? Vtipný dárek pro kolegu z práce nebo pro kamaráda. Pro kohokoli, kdo má smysl pro humor.   

    

Připomeňte si dětství 

Že Vaši drazí, blízcí a známí více ocení hračky s nádechem nostalgie, které v nich evokují vzpomínky na dětství? Milá hračka jako třeba matrjoška, káča nebo jojo potěší všechny milovníky retro stylu. Stejně jako kovová pružina, kaleidoskop, anebo půvabná hrací skříňka. Vzpomínky na dětství dokáže skvěle oživit i žába s vyplazovacím jazykem či natahovací dinosauři. Vyberte si dle libosti. Nabídka dárků pro malé i velké je bohatá.      

        

Udělejte radost celé rodině

A na závěr dobrá zpráva, která potěší všechny nedočkavce, stejně jako ty, kteří shání dárek na poslední chvíli: veškeré zboží je skladem s doručením do 24 hodin. Dřevěné hračky, stavebnice, kačenky, autíčka, RC modely, prostě celý sortiment. A pokud se zaregistrujete, získáte slevu 5 %. Jak vidíte, po všech stánkách výhodný nákup. Takže milé dámy a pánové, nalistujte stránky výhradního dovozce hraček TOBAR a udělejte radost celé rodině i svým přátelům!  

Tagy: hračky | hračky pro holky | hračky pro kluky | tobar

Komentáře