Otisky z písku zhmotní Vaše nejkrásnější vzpomínky

Datum publikace: 30.10.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole | Předškoláci | Hry a volný čas

Nemůžete se vynadívat na maličké ručičky a nožičky Vašeho miminka? Udělejte si na památku jejich otisky, než děťátko vyroste. Otisky z písku jsou krásný a originální dárek nejen pro rodiče a prarodiče.

Památka na celý život
Miminka rostou jako z vody. Čas rychle uteče, jejich maličké dlaničky i chodidla se mnohanásobně zvětší a nám zbudou jen vzpomínky ve fotografiích. Chcete si zhmotnit vzpomínky na dobu, kdy byly děti malá miminka, originálnějším způsobem, než pomocí fotoaparátu? Anebo přemýšlíte o nápaditém dárku, kterým potěšit své nejbližší nebo přátele, jimž přibyl nový člen rodiny? Otisky z písku jsou nejen krásný dárek, ale také památka na celý život. A díky svému designu patří mezi velice vkusné interiérové doplňky.Růžový, modrý, anebo přírodní?

Do písku si můžete otisknout buď dětskou ručičku, nožičku, anebo obojí. Zvolit lze také barvu. Je libo přírodní vzhled v barvě písku na pláži, anebo raději modré či růžové provedení? Zde samozřejmě záleží na pohlaví miminka nebo miminek. Když do rodiny přibudou dvojčátka rozdílného pohlaví, můžete stěnu zdobit otisky dvou ručiček – jedné modré a druhé růžové. Dobrý nápad, nemyslíte? Co nás dále zaujalo, to byl otisk dlaničky v srdíčku.Jednoduchá manipulace

Otisky v písku mají podobu kreativní sady (obsahující dřevěný rám, písek, lepidlo na písek na bázi lněného oleje bez rozpouštědel, dřevěnou špachtli, úchyt a dřevěnou tyč na postavení), ze které si dárek každý sám dotvoří. Velkou výhodou je zde jednoduchá manipulace. Pokud se dílo nezdaří na první pokus, můžete se ho zopakovat. Přesný návod, jak zhotovit otisky z písku, najdete na www.plinky.cz, kde lze kreativní sady také koupit.Dárek pro Vaše blízké

Anebo proč tento úkol nesvěřit samotným obdarovaným? Pokud jde o dárek pro rodiče či prarodiče miminka, záleží jen na Vás, zda je potěšíte již hotovým výrobkem, anebo jim připravíte kreativní chvilku, aby si otisky svých dětiček nebo vnoučátek zhotovili sami.
 

Tagy: dárek | jednoduchá manipulace | otisky z písku | památka

Komentáře